Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú? Pályakezdő vagyok!

Állásinterjú? Pályakezdő vagyok!

Figyelt kérdés

Ha állásinterjún mondják hogy beszéljek kicsit magamról akkor mit kell mondani? Hogy hova jártam suliba?

Pályakezdő vagyok, sehol nem dolgoztam, okj-s vizsgám van.

Meg hogy miért jelentkeztem ide? Miért vagyok alkalmas?

Ezekre mit érdemes válaszolni?


2014. nov. 3. 16:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Pénzügy-számviteli vizsgám van.. A cégről nem tudok semmit mert nincs semmi róla a neten..:s
2014. nov. 3. 16:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdheted azzal, hogy hol laksz, mit tudom én, pl. hogy helyben vagy, így nem okoz gondot a beutazás, vagy az iskolákat, milyen eredményeid voltak... Arra, hogy miért jeletkeztél az állásra, mondhatod azt, hogy szimpatikusnak találod a céget, bár nem tudsz róla igazán semmit, de ők úgyis elmondják, hogy őontosan mi a profilja a cégnek! Arra, hogy miért vagy alkalmas meg én mindig azt válaszoltam, hogy fiatal vagyok, rugalmas, jó teherbírású, plusz mondhatod itt is, hogy milyen eredménnyel végezted el az okj-s szakot. Egy szó, mint száz: azt kell mondani, amit hallani akarnak, a negatívumokat még csak ne is említsd, csak a pozitívat, mosolyogj, légy tisztelettudó és kedves, öltözz fel rendesen, ahogy egy interjúhoz illik, mert ebből is rengeteg dolgot ki lehet szűrni!!!
2014. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!