Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérigény igazgatói asszisztens...

Bérigény igazgatói asszisztens pozícióhoz?

Figyelt kérdés

Nagy, jól menő multi igazgatói asszisztensi pozíciójáért milyen bérigényt mondanátok?


Van tapasztalatom a pozícióban (akkor valamennyi igazgatósági tag + a vezér alatt dolgoztam, szintén multinál, vezető asszistens irányítása mellett, most csak egy adott területért felelős igazgatóról van szó), még kezdőként, pár éve 130.000 volt a nettóm +20 ezer cafeteria, de Pesten, most viszont vidékről van szó, de már van tapasztalatom.


Bajban vagyok a vidéki bérekkel, nem tudom, mennyi lenne a reális, nagyon alá sem szeretném becsülni magam. Általános titkársági, szervezési feladatokat kell ellátni.


2014. okt. 29. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
melyik megye? mik a feladatok? nyelveket beszélsz?
2014. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
próbáld meg belőni, hogy mennyi pénzért vállalnád el szívesen, és ha ez nem tűnik nagyon irreálisnak, akkor mondd azt, hogy rugalmas vagy a kérdésben, de körülbelül ennyi-és-ennyire gondoltál. Ha egy vagy több nyelv tudása elvárt, és mondjuk az ország fejlettebb régióiról van szó, akkor hasraütésre azt gondolnám, hogy nettó 150-250 között lehet reális, de ez elég tág intervallum, és lehet, hogy nagyon el vagyok tájolva.
2014. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!