Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz bejutni folyami...

Mennyire nehéz bejutni folyami hajóra dolgozni? Angolul társalgási szinten, németül pedig alapszinten beszélek.

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen vendéglátós tapasztalatom, ez lenne az első munkám. 20 éves férfi vagyok.

2014. okt. 27. 19:47
 1/2 anonim válasza:
Én fiatalabb vagyok nálad jóval de nekem a bátyám hajózik és tudom milyen nehéz. Hát én először a budapesti cégeknél kell próbálkoznod mivel 0 tapasztalattal senkit nem fognak fel venni külföldre. A bátyám 2011. május óta dolgozott a budapesti cégeknél 2013. októberéig. Azóta már kint dolgozik külföldön de nagyon nehéz a meló mert napi 4-5 órát tud aludni nincs sok szabad idő, mert 6 hét meló 2 hét pihi de nagyon nehéz. Nem akarlak eltántorítani a hajózástól de ilyen egy műfaj ez. Ha van valami kérdésed akkor szívesen válaszolok rá. Ja általában a hajónak a személyzetétől függ, hogy milyen nyelv van a hajón mert ha mondjuk hollandokkal meg bulgárokkal kerül össze az ember akkor angol de ha német, ausztriai, svájci akkor meg német. De vannak olyan hajók is ahol a személyzet egész tagja magyar.
2014. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Uniworldnél kb. két hónapot dolgozol és utána van kb. két szabad heted. Szabadnap ugye nincs. Ha nincs vendéglátós tapasztalatod, a housekeepingbe jelentkezz, véletlenül se mosogatónak, mert az nagyon nehéz, esetleg második opciónak jelöld meg, mert sokkal többet dolgoznak és sokkal keményebben is, ugyanazért a bérért.
2014. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!