Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A McDonalds rossz hírneve...

A McDonalds rossz hírneve ellenére, hogy tudja fenntartani az állandó keresletet iránta?

Figyelt kérdés

pl a több éves burgerekről rengeteg videó, kép, cikk van fenn a neten..


és, hogy mennyi vegyszer van ezekben, az embereket nem érdekli semmi az ízen kívül, vagy, hogy lehet?



2014. okt. 22. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Mert valójában betartanak minden szabályt, csak szeretnék őket lejáratni.
2014. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Összeesküvés-elméletek mindig voltak, és mindig lesznek. Mértékkel fogyasztva semmi bajod nem lesz a Mekis kajától. Ellenben pl. Magyarországon óriási kaliberű felvásárló és munkáltató. Tehát lehet utálni, csak nem logikus.
2014. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
várjatok, ez egy tény, hogy nagyon sok szar kémiai vegyület van bennük, nem kérdés!
2014. okt. 22. 18:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te állapítottad meg?
2014. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ok, pár videó


a benne található nagy mennyiségű zsírról

https://www.youtube.com/watch?v=ufJAwL30rb0


arról, hogy hogy néz ki egy hónap után

https://www.youtube.com/watch?v=sygxmYlvr8I


és arról, hogy hogy néz ki 14 év után

https://www.youtube.com/watch?v=6rxAXzWDZwQ


nem akarlak meggyőzni tényleg, csak jobb ha tudod ezeket a tényeket, mielőtt megeszed ezt a valamit

2014. okt. 22. 20:58
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

A fiatalok között trendi a Mc Donalds , az egészség meg nem érdekli őket (illetve beveszik a Mc Donalds dumáját).

Sokat költenek marketingre , az ételek íze elég jó ,jól összerakták az ízeket , régen én is szerettem.

Egyébként nemcsak egészségtelen , hanem drága is....

Tulajdonképpen : ügyesek

2014. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Ú, zsír van a Mekis kajában, nem mondod? Ki hitte volna. Ezért a felfedezésért Nobel díj járna.

A másik 2 videót sem néztem meg, mivel ismerem a tartalmukat, arról szólnak, hogy x idő után látszólag semmi baja a kajának. Örök téma. Erre sem az a magyarázat, hogy 99% tartósítószerből állnak. Azért van így, mert annyira ki van szárítva a kaja, hogy nem élnek meg benne a baktériumok, legalábbis nem olyan látványosan (azért gondolom nem ennéd meg őket).

Az meg, hogy egészségtelen, hát igen, ha mindig ezt eszed, akkor az. Hiszen a kajáikban nem olyan a tápanyag-összetétel, amit a szervezet igényel, illetve elég egyoldalú is. Ha valaki havonta párszor beugrik a Mekibe, és eszik a kajájukból, annak nem lesz tőle baja. Persze aki alapból elhízott, azon ez a havi pár sem fog segíteni...

Ténynek meg ne kiálts ki egyes összeesküvés-elmélet gyártó emberek véleményét. Nem vagy bölcs, csak annak hiszed magad.

(Zárójelben kérdezem, vajon működhetne-e még a világ minden táján Meki, ha tényleg konkrét "szar kémiai vegyületek" lennének benne? Mert azt még elhiszem, hogy szerinted a magyar hatóságok le vannak fizetve, de mondjuk a köztudottan egészséges svájciak is?)

2014. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb havonta 1-2 alaklommal beugrom a Mekiben,vagy Börgibe,kb 15 éve,semmi bajom nem volt tőle soha,és meg sem híztam.
2014. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nem célom az okoskodás.. csak elkövetem néha azt a hibát, hogy magamból indulok ki, nekem sosem volt olyan a szervezetem, hogy mindent meg tudtam enni és semmi problémám nem volt semmi kajától, hanem szelektálnom kellett, és arra jutottam, hogy ezek a gyors kaják sosem töltöttek fel energiával, inkább csak hasfájással, vagy fáradsággal..


persze, ha havi 1-2szer bemész, semmi baj nincs abból, ez kb olyan, hogy csak egy nagyon kicsit mérgezed magad, amiből valszeg sok mindent a szervezet kiszűr, de nem mindent az is biztos..mint kb a dohányzás, vannak nem dohányos tüdőbetegek és 50 éve dohányzó egészséges életenergiával teli emberek

2014. okt. 22. 23:49
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy írták előttem is sokan "trendinek" tartják ha bemehetnek a Mekibe és lefényképezhetik a kis kávéjukat, hogy Ők most éppen szocializálódnak nézze meg mindenki.

A másik tábor meg az íze miatt eszi. Valóban elég finom. (Ugye ezt úgy befolyásolod ahogy akarod)


Én se azért nem eszek mekis kaját mert belehalnék ha havi 1x ennék hanem azért mert irreálisan drága. Egy "burger" ami a fél fogamra se elég 400Ft szóval inkább bevásárolok belőle 4 pogácsát ha már enni akarok.


Amúgy is, a "szemét" kaját nem tudod elkerülni, már minden tartalmaz mesterséges adalékanyagokat.

2014. okt. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!