Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetés reális?

Mennyi fizetés reális?

Figyelt kérdés

Szeritetek mennyi fizetés reálisegy asszisztensnek?

Feladatai :

hetente 40-50 időpont leegyeztetése telefonon,

a naptárak összeegyeztetése

Bp-en egyik pontból el kell vinni másik pontba iratokat, vagy elmenni kávéért..stb

Néha egy kis adminisztráció, digitalizálás

Heti 2-3 nap, egyszerűsített foglalkoztatással


2014. okt. 21. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Minimálbérre tippelek
2014. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2-3 nappal a minimálbér arányos része, nettó 40 ezer körül.
2014. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért az utazási költséget kérd, hogy térítsék mert ilyenkor nem szokták (maguktól legalábbis)
2014. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én akarok munkát adni:)


Az utazasi költséget nem hiszem, hogy egy diáknak szokták fizetni

Nekem sosem fizették, sőt, soha egy munkahelyemen sem.

Szeretnék korrekt lenni, de heti 2 napért nem fogom a havi bkv bérletet állni az biztos.

Azon a két napon is, 10-11 órára Kell bejönnie, 5-6 körül vége is a munkaidőnek.

30-40 e ft körül gondoltam egyébként, 4000 napi bérért, ha nem 8 órát kell maradnia. Ezek szerint reális.

2014. okt. 23. 07:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Én arra az utazási költségre gondoltam amit MIATTATOK fog keletkezni. Mint ahogy írtad is

"Bp-en egyik pontból el kell vinni másik pontba iratokat, vagy elmenni kávéért..stb" (plusz még ugye a munkahelyre is be kell járni)

Azon az amúgy se túl sok 30e Ft-on utazgasson még ?

Szóval kapjon kézhez havonta 10e-et ? Hát nem tudom mennyire emberi.

Nem kell a heti 2 napért egész havi bérletet/benzint kifizetni ki lehet ezt számolni arányosan is.

A telefon költségeire azért nem térek ki mert gondolom irodai telefonról fog történni az egyeztetés.

2014. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Benzin Bp-en? A kisföldalattival kell 6 megállót ingázni ha valamit át kell dobni az egyik irodából, a másikba, 20perc oda-vissza... Kávéért a konyhába, vagy max a szomszédba átmenni.. És ez csak az esetenként, nem mindig.

A minimálbér nettó 66e ft heti 5 nap 8 órára minden juttatás nélkül fizikai munkával.. Én heti 2 napra ahol 5-6 órát kell dolgozni, fizetek kézbe 30-at 35-öt, úgy, hogy nem kell megszakadni 50 időpontot leegyeztetni, nem naponta, hanem hetente, ha megvan, akkor részemről mehet útjára, esetleg, mint irtam, ha nincs nekem időm átvinni a másik irodámba néhány dossziét, szerződést, akkor hazafele dobja át...ennyi a feladat. Nem megélhetést nálok, hanem diákmunkát, vagy keresetkiegészítést, vagy gyeses kismamának kiegészítést/ akár a gyereket is hozhatná, mert lenne saját kis iroda helyisége, ha kell.


Már előtte írták, hogy kb a felepénz reális, szeritem is, csak kíváncsi voltam pár véleményre.


Nyugodtan leírhatod ezek után is, az allásra helentkezőknél úgyis kiderül, hogy jó-e vagy sem

2014. okt. 23. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!