Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthonról végezhető munka?

Otthonról végezhető munka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudna valaki segíteni nekem? Otthonról szeretnék dolgozgatni baba mellett. Kell a pénz mert iskolába is szeretnék beiratkozni szakmát tanulni. Sajnos a másik kettővel nem tudtam elhelyezkedni, volt egy munkahelyem 4 évig de oda nem megyek vissza. Ki akarom használni amíg itthon vagyok, és tanulnék, de nem akarok a családi kasszából elvenni rá pénzt. Tudtok segíteni?
2014. okt. 20. 13:21
 1/9 anonim válasza:
48%
tőzsdézés, brókercég, webáruház
2014. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok tanácsolni, hogy olyan munkának ne dőlj be, amiért előre kell fizetni azért, hogy dolgozhass! Nagyon kevés otthonról végezhető munka van, átverésből viszont annál több.
2014. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1. Webáruház, nem hülyeség, de azt hogy tudom véghez vinni? Tudsz segíteni? Múltkor beszélgettem erről valakivel, és azóta is próbálok még többet megtudni róla. :)

#2. Tudom hogy sok átvágás van :( köszi :)

2014. okt. 20. 13:38
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
blogolás
2014. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Webáruházak nem érik meg, kivéve, ha nem tudsz olyan különlegességet nyújtani, amitől a webáruházad kiemelkedő lenne a többi közül.
2014. okt. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös. Igen, tegnap pont ezen gondolkoztam hogy csinálok valakinek havi 1 milliós bevételt, mondjuk én kapok ebből 10%-ot, marad 100 ezer, de ebből adóznom is kell. plusz fizetni gondolom valamennyit a webáruház után. Ha több webáruházat nyitok akkor meg megszakadok. Postázni, akciózni, stb. sok munka :( Nekem pedig családom van itthon, nem tehetem meg hogy egész nap gép előtt ülök, ráadásul csinálok egy tanfolyamot is majd jövő ősszel,. Blogolás az is mit takar??
2014. okt. 21. 08:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Blogolás: véleményeidről , tapasztalataidról szól vagy 1-1 termék bemutatásáról vagy smink tanácsok, sztorik viccel előadása videóban youtube- ra feltöltve. Dely Peternek van a youtube-on erről videója amiben bővebben kifejti hogyan is csinálja, de ő napi 4-5 videót tölt fel és nézettség alapján fizetnek utána (reklámokból) , de komoly nézőtábort kellene ahhoz összeszedni és az is fizet vagy havi 20-60 ezret... de ahhoz jó sok érdekes videót kell feltölteni.

Viszont van aki hiába csinálja nem nézik elegen..ez hosszú távú dolog és nem hiszem hogy lehet mellette tanulni , mert mindig agyalni kell a következő videón.

2014. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nézd meg a pályázatfigyelőt a facebookon legalább segélyed lesz valami...


öreg embereknek bevásárlás, étel hordás, főzés-t javasolnám

ismerősömnek lett belőle 2 háza.. igaz vagy 7 év után.. addig nem fizet, de attól függ miben állapodsz meg velük..

2014. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

esetleg otthon készített ajándéktárgyak, díszek készítése... és vaterán eladni ,de ez csak egy ötlet..

Ha olyan a ház egy kis turkálót nyitni..vagy bizsus-t

2014. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!