Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként hova jelentkeze...

Pályakezdőként hova jelentkezek területi képviselőként?

Figyelt kérdés
Mindenképpen ilyen pályán szeretnék elindulni.A baj az, hogy aki területi képviselőt keres, az mindenképp tapasztalatot vár el.Hogy az istenbe szerezzek tapasztalatot, ha sehova nem vesznek fel?

2014. szept. 30. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem dolgoztam területi képviselőként de engem is ez a pálya érdekelne. Legyél türelmes és figyelmes vannak olyan hirdetések ahova nem kell tapasztalat de akik komolyan is gondolják azok általában tartanak képzéseket mielőtt kiküldenének élesbe értékesíteni. Próbáld meg velük megértetni, hogy ha nincs is tapasztalatod de a képzés segítene a kereskedelemmel kapcsolatos hiányosságok kipótlására. Nekem még ezt nem sikerült elérnem, hogy azért mert nem olvassák el az e-mailt vagy azért mert nem érdekli őket ezt nem tudom :D
2014. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üdv! Bocs a kérdésért, de milyen végzettség kell ehhez a munkához? Engem is érdekelne.
2014. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az változó.Sok helyen számít, milyen területen van.Úgy értem mit forgalmas a cég.Általában érettségi a minimum.Sok helyen néztem viszont, hogy kereskedelmi , vagy agrár végzettség kell.Ja, és B kategóriás jogosítvány biztosan kell.
2014. okt. 2. 07:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi! Nekem érettségim, boltvezetőim és jogsim van. Akkor ez elég kell hogy legyen.
2014. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!