Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a tapasztalat a Bizsu Bt....

Mi a tapasztalat a Bizsu Bt. -vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

több helyen olvastam hirdetésüket, hogy keresnek bizsuk összeállítására embereket. önéletrajzot és válaszborítékot kérnek.

4243 Téglás a cím.

viszont több helyen is olvastam, hogy írták egy páran, hogy nekik bevállt ez a cég.

Viszont a cégkeresőben nyomát sem találtam semmilyen Bizsu bt-nek Tégláson.

szóval nem tudom mit tegyek

tapasztalatokat várok


2010. jan. 21. 17:41
 1/2 anonim válasza:

Vigyázat csalás !



A Bizsu Bt. 2005 óta Komlón bejegyzett cég, én vagyok az ügyvezetője.


Sajnos valaki/valakik visszaélnek a nevünkkel, és bedolgozói munkát ígérnek. Kérem, ne dőljenek be az ígéreteknek, és főleg ne fizzessenek, vagy utaljanak előre pénzt ! Sajos a közelmúlban több telefonhívást kaptam, amelyben a károsultak arról panaszkodtak, hogy befizették a csekken a pénzt, kitöltötték a jelentkezési lapot, aztán nem történt semmi.


Az ügyben 2010. január 25-én fejlelentést tettem a komlói rendőrkapitányságon. Ennyit a jól fizető bedolgozói munkáról.


Zsálig Ákos Bizsu Bt ügyvezető

2010. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Üdvözlöm! Érdeklődni szeretnék, hogyan lehet jelentkezni erre a munkára? Kisgyermekes anya vagyok és itthon szeretnék dolgozni. Szeretem az ékszereket és van türelmem ilyenekkel foglalkozni. Nagyon érdekelne. Előre is köszönöm!
2011. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!