Kaphatunk-e vizumot?

Figyelt kérdés
1-2 ev mulva tervezek ugyanannal a cegnel dolgozni, annyi kulonbseggel, hogy az USA-ban. A cegtol kaphatok-e vizumot ha atvesznek, illetve ha a baratnomet felesegul veszem o kaphat-e miattam?

2014. szept. 24. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha cégeden keresztül mész, akkor a cég intéz neked munkavállalási engedélyt. A barátnődnek csak akkor, ha feleséged lesz.
2014. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!