Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Motivációs levél diákként,...

Motivációs levél diákként, ruházati üzletbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék részmunkaidőben dolgozni egy ruházati üzletben, de kicsit bajban vagyok a motivációs levéllel. Az állás eladói pozícióra van meghirdetve, én pedig valahogy jelezni szeretném, hogy akár raktárosnak is mennék, ha lesz oda megüresedés vagy bármi. Illetve, hogy diák vagyok (egyetemista), de már nincsenek óráim, így bármikor ráérek szinte. Meg hogy nekem még nincs semmi munkatapasztalatom, nem is eladónak tanultam, de nagyon érdekel ez az állás, mert szeretem a divatot és nagyon lelkes vagyok, gyorsan tanulok. Hogyan lehetne mindezt megfogalmazni?
2014. aug. 24. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Senki nem fogja elolvasni.

Nem is értem, hogy egy ratyi eladói pozícióra minek kérnek motivációs levelet.

2014. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!