Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismeri valaki a Svit Finance...

Ismeri valaki a Svit Finance nevű céget? Mit lehet tudni róluk? Volt valakinek tapasztalata velük? Elég nagy összeget ajánlanak fix fizetésnek.

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 17:12
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia!

Engem is megkerestek nemrég (1 órája) e-mailben, így találtam meg a kérdésedet. Hiányzik a cégforma és nem tudom, miért kérik az elérhetőségemet, mikor az önéletrajzomban minden megtalálható. Adathalászat talán?

Látom, neked is gyanús.

2014. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Engem is megkerestek tegnap,kicsit gyanús nekem.Plusz az email is olyan,mintha valami fordítóval írták volna,és nem ember fogalmazta volna.Hát nem tudom.
2014. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 pannika64 válasza:

Economía Para Tontos: Estafa Económica ( SVIT FINANCE )

laeconomiaparatontos.blogspot.com/.../estafa-economica...

Oldal lefordítása Írjátok be a keresőbe és kattintsatok az oldal lefordítására, és láthatjátok a kommenteket, úgy tűnik hamis a baba.

2014. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Marci111 válasza:
A spanyol tapasztalat lehangoló! :-( Gondolom Magyarországon sem működik másképpen!Valaki esetleg tud róluk többet?
2014. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Sziasztok. Azóta valami fejlemény? Beszélt valamelyikőtök a céggel?

Engem is megkerestek én megadtam a telefonszámomat. Az összeg azt gondolom nem nagy, pontosan ideális ebben a szakmában.

2014. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én most hagyom őket.Nem bízok meg bennük. A minap kaptam egy másik cégtől (Mitchell Consulting Services Group)is hasonló összegű ajánlattal levelet. Ott tovább mentek, egyből elkérték a bankszámlaszámomat.
2014. aug. 26. 00:56
 7/11 anonim válasza:

Én is most kaptam tőlük mailt.

Ezek szerint senkinek nem túl bizalomgerjesztő a dolog. Először megörültem, hogy megnézték a CV-met és ők írnak, maguktól (bár nagyon a jövedelemmel akarnak megfogni=nyilván jutalékos, ehh), de mire a levél végére értem, kezdett gyanús lenni, hogy "lasszóval fogják" az embereket, pláne menedzsernek - mit kell menedzselni, pénzügyeket netán? Logisztikai asszisztens vagyok! -, illetve, hogy marketinges kutatás is beletartozik, ami megint csak bármi lehet, amiben embereket kell megkeresni, a legjobb forgatókönyvtől a legrosszabbig.

Plusz én azzal totóztam egy darabig, hogy három céget köpött ki a gugli, aminek benne volt a nevében a svit.

2014. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Írtak e-mailt, bankszámlaszám megadás...stb, amire a sok tetű átmentetné a pénzét, egyértelműen pénzmosás,aztán mi meg járhatnánk az adó hatóságot, gyereke ne foglalkozzatok velük, legalábbis nekem ez jött le.
2014. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is küldtek spamot :D
2014. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 pallayg válasza:
Sziasztok. En is kaptam toluk ma levelet spam formajaban. Semmilyen magyar hivatkozast nem talaltam a neten veluk kapcsolatban. Kovacs Katalint megtalaltam de fenykep nelkul. Kicsit gyanus.
2014. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!