Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérik a statiszta állások?

Megérik a statiszta állások?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett ha van 1-2 ilyen állás,akkor bevállalnám. Most is látom,hogy 7000 ft/nap,de azt nem igazán írják oda,hogy egy nap hány órát kell ott lenni. Ha 14 órát kell ott ücsörögnöm,meg néha csinálni is valamit,akkor már kevésbé lennék ilyen lelkes. Tapasztalata van valakinek?

2014. aug. 11. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napi sok ora ucsorges, meg fel ora felvetel az, amire szamithatsz. 7000 forintot fizetnek, de korantsem minden nap van melo, akkor viszont az egesz napodat elviszi.
2014. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

így van, olyan is van, hogy behívnak, aztán nincs is szükség rád, persze kifizetnek, de akkor is ott kell ülni egész nap, legalább inyen kaja pia van :)

ez inkább a nagyobb, külföldi filmekre jellemző.

2014. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
melókeresésbe vagyok, de időközben ez nagyon jól jönne... hol lehet statiszta állásokra jelentkezni? / profession-ön ilyeneket nem hírdetnek :) /
2014. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

:D Napi 7.000 ft... Az valami nagyon menő film lehet. A filmiparban 12 órát forog a kamera, szóval az idődből is annyi megy el.

TV-be nem hívnak be ennyiért. Egyszer voltam 9 órát a tűző napon, ráadásul az eső is eleredt egyszer. Nehogy azt hidd biztosítottak fedelet a fejünk fölé, nem engedtek be az épületbe. Mindezért 3.000 forintot kaptunk. Pecsenyére sültem stb... Kaja pia nyilván nem volt. Semmilyen ingyen kajálásról nem beszélhetünk.

Utána egyszer voltam még sorozatba statisztának, azért 5.000 Ft-ot kaptam, és csak 1 órát vett igénybe, de csak azért, mert 1 apró jelenetet forgattak azon a helyszínen. Csak szerencsés voltam. Amúgy ott se volt ingyen kaja, meg pia. És az is eltarthatott volna akármeddig.


HA lenne valami érdekes külföldi filmforgatás, akkor arra elmennék. Mert magáért az élményért megéri. De hogy magyar produkcióhoz többet nem megyek az is biztos.

2014. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kedves előző, hol jelentkeztél ezekre állásokra/"szerepekre"?
2014. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb nyári melóm egy osztrák statisztálós cucc volt, 1400 euró 2,5 hónapra, effektív munka heti 3x20 perc, mellette meg ott kellett ülni péntektől vasárnapig este 8-tól kb. éjfélig, meg felkapni egy kosztümöt.
2014. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bekerültem egy statiszta közvetítő ügynökséghez, és onnan közvetíttek ki.

Keress rá így, hogy statiszta közvetítő ügynökség. Ezer számla találni, valószínűleg az összesnek lesz facebookos platformja, amin keresztül tudod követni a felkéréseket.

2014. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!