Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vidéki kisvárosban távmunka/ré...

Vidéki kisvárosban távmunka/részmunka lehetőség? (részletek lent)

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, eddig titkárnőként dolgoztam egy cégnél havi 130 ezer forintért (nettó). Van diplomám (pénzügy szakon), emellett tudok angolul és oroszul. Soha nem szerettem a szakmámat, ezért döntöttem úgy, hogy most vagy soha, megvalósítom az álmomat, és tolmács leszek. Szeptemberben indul a képzés ez heti egy nap munka kiesést okozna. A főnököm nem egyezett ebbe bele, (illetve hol beleegyezett, hol visszavonta) így felmondtam. Tépelődtem, hogy felelőtlenség, mert akkor miből élek meg,és bár anyuék támogatnak, mégse élhetek mindig rajtuk. Viszont ha itt maradok, egész életemben egy helyben fogok toporogni. A lényeg, hogy tudnátok lehetőségeket mondani, hogyan keressek olyan munkát, amit távmunkában is tudok végezni, vagy össze tudom egyeztetni a sulival? A suli két évig tart, utána mint egyéni vállalkozó tolmács-fordító szeretnék tevékenykedni.

2014. júl. 22. 09:21
 1/1 anonim válasza:

Lehet, hogy nem mondok újat, csak próbálok tippet adni: fordítani kellene, lehetőleg 1 vagy 2 megbízónak. Ha kicsi a város, esetleg fordítóirodának. Tolmácsolás még jobb lenne, de nehéz rendszerest találni. Interneten is keresni lehet ill. kellene hasonlókat, így távmunkára talán több az esély. Más: óraadás, korrepetálás.

Nem könnyű manapság - de drukkolok neked, mert megérdemled!

2014. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!