Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi van, ha egyéni vállalkozó...

Mi van, ha egyéni vállalkozó vagyok, egyetemi hallgatói jogviszony mellett. Csak hogy a sulit nem tudtam fizetni, és az utolsó 2 hónapban úgy voltam E. V. , hogy a tandíjat nem fizettem, és nem is fogom befizetni?

Figyelt kérdés
A suli mit csinálhat? A nav mit csinálhat?
2014. júl. 14. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyrészt ne legyél egyéni vállalkozó, a kft jobban megéri másrészt addig diplomát se kapsz amíg van tartozásod
2014. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem is akarok diplomát kapni. Befejeztem a sulit, csak hogy az utolsó 3 hónapra nem fizettem pénzt, az Egyetem pedig várja h rendezzem... Csak pár hónapot jártam egyetemre, nem jöttek össze a dolgaim, nincs pénzem rá. Egyetemi hallgatói jogviszony mellett masodallasban lehetett E.V.-nek lenni, így nem kellett fizetnem semmit... Most vetettem véget az egyéni vállalkozásnak, viszont az utóbbi pár hónapra nincs befizetve a sulim...
2014. júl. 14. 10:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mint bármelyik cég akinek tartozol, inkasszózták a számládat, jelzálog kerül a házadra stb.
2014. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Micsoda?

A Suli mit tud tenni, ha nem fizetem be a díjat?

2014. júl. 14. 11:01
 5/11 anonim ***** válasza:

behajtja te ingyenélő

ha még sokáig húzod kamatostul

2014. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A fizetésed 33% letiltatják amig le nem telik.
2014. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ki tiltja le?
2014. júl. 14. 20:30
 8/11 A kérdező kommentje:
A suli nem is tudja a bankszámlaszámom
2014. júl. 14. 20:31
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha már hozzászóltok hülyeséget ne írjatok. Ahhoz kell meghatalmazás
2014. júl. 14. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
hát tagadd csak nyugodtan, majd a bírósági költségeket is te fizeted, a rendőrség határozat alapján majd letiltja a fizetésed
2014. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!