Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkaval kereshetnek...

Milyen munkaval kereshetnek jó pénzt, es az menyi korubelul?

Figyelt kérdés

Kulfondol vagyok (Anglia) itt azzal is jó pénzt kereshetek ha csak megvarom mig betoltom a 16-ot es elmegyek kulombozo gyárakba kb. 300 fontot kapnék, De en nem akaror gyarakban dolgozni.


Tobb pénzre gondoltam,de van mégegy GONDOM nem szeretek suliba jarni es nem azert mert nem akarok tanulni hanem nem szeretem a sulis tarsaságot.es otthon tobbet tanulok mint a suliban mert ugyebar az angolomse nagyon jó...


Lényeg:

zongorazas a hobbim, eddig az orvos vagyis inkabb az APOLO munka erdekelne, és halottam hogy 20 éves korban már ellehet kezdeni. es tudom ugy hogy van papirom hogy kijartam a sulit. De menyi penz keresek apolo munkaval?



2014. júl. 11. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szakkepesites nelkul semmifele apolo nem leszel te, csak az alja munkat fogod megkapni, amit megerdemelsz. angolul nem tudsz, meg mast se nagyon, hiszen suliba se szeretsz jarni, szerinted mire fognak igy felvenni? igen, igen, pont arra, amire a pakikat: csatornat mosni.
2014. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.Olvasd ujra!!! az alapokat tudom angolul, ám es van idom mig megtalunni mert meg 14.-eves vagyok, és ha most tudom angolul az alapot akor 6 év mulva amikor ápolo akarok leni perfectul tudni fogok szoval ezzel nincs baj.

És nem azt mondtam h nem szeretek bemeni a suliba tanulni, mert igen is SZERETEK csak a tarsaságot NEM, De mivel valamit azért elakarok kezdeni az eletemmel jarni fogok még 2. évet aztan jon a College és ott mar magantanulo leszek. :)

2014. júl. 12. 13:49
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Még a pakiknak is jo munkajuk van mert itt nem az van mint Magyarban h nem kapsz munkat mert itt abban is megélhetsz hogyha csak dobozokat pakolsz, vagy a pizzara szorsz sajtot. és most ne gyere azzal h csak 14.vagyok mert igy is tudom mivel a csaladomban is dolgoztak onnan TUDOM! ;)
2014. júl. 12. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Jézusom. Ilyen szövegalkotási készségekkel gyárba sem fognak felvenni, ez valami elképesztő.
2014. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NE Ved hiaba nevét. ha nem tudsz ertelmesen valaszolni legyél olyan szives ne irni ide -.-" Jah és sajnalom az elobbit hogy lealáztalak hogy ezutan képes vagy vitat kezdeni a helyesirasal!
2014. júl. 12. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!