Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Székesfehérvár diákmunka?...

Székesfehérvár diákmunka? Mondana valaki olyan diákmunkát fehérváron, ahova 16 évesen is lehet már menni?

Figyelt kérdés
Nem olyanokra lennék kiváncsi, hogy irjam be googleba, mert már végignéztem, sehol semmi szinte. Melodiák meg ilyeneket is.

2014. jún. 26. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Márpedig diákmunkát csak diákszövetkezeteken keresztül fogsz kapni, nem itt fognak elárasztani az állásajánlatokkal...
2014. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Be kell kenni az ilyen szovetkezetekbe (meló diák, fürge diák,diaknavigator, pannon, melange) es igenis rájuk kell telefonálni akár minden másnap, h nem jött e munka, mert sokszor elfelejtik értesíteni az embereket... Fehérvári vagyok, tudom
2014. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia :) én annó úgy kaptam állást ennyi idősen, mint te, hogy néztem a meló diákot és ami olyan volt, hogy nem írják a kort felhívtam a projektvezetőt, akinek a neve meg volt ott adva. Egyébként a facebook oldala a meló-diáknak elég sok állást tartalmaz.! :)
2014. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!