Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 19 éves budapesti srác vagyok,...

19 éves budapesti srác vagyok, és szeretnék valami egyszerűbb munkát vállalni, de hol lehet ilyet találni?

Figyelt kérdés
akárhol nézem neten HR PR ilyen ügyintéző olyan ügyintéző amolyan tervező meg mindenféle sitty-sutty elnevezésű munkák vannak szinte mindenhol felsőfokú végzettségi kritériummal... hol lehet olyan munkát találni ahol egy mezei érettségivel is el tudok lenni ameddig nem lesz szakmám vagy diplomám? csemegepult árufeltöltő vagy mondjuk kis számítástechnikai boltokban szerelőként dolgozni mert ahhoz még értek is?:S az ilyen üzletek ezeket a munkalehetőségeketmár nem is hírdetik? nekünk kell odamenni hogy bocsi vane valami munka?
2010. jan. 3. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

a komolyabb szaktudást nem igénylő melók telítettek. A sok diplomás aki elcseszte az életét mert szar diplomát választott meg azt hitte, hogy ő lesz az ász mert elvégez egy fősulit egyetemet, azok töltik be.


takarítónak is inkább egy diplomást vesznek fel mint egy érettségizettet, persze félre ne értsed nem keresnek többet így se.


Ha van különlegességed, akkor találsz melót. diákmelókra esetleg van lehetőséged szerintem, ott szokott lenni hely, ha elég gyors vagy.

2010. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ebben a félévben hivatalosan még főiskolai tanuló vagyok de már otthagytam mert nem tetszett, és ahova menni szeretnék az nagyon magas pontszámot igényel, és ki kellene hogy bekkeljem az időt munkával ameddig pontokat gyűjtök a felvételihez, de a diákmunkához meg kéne hallgatói jogviszony nemde? ami most fog megszűnni. na ilyenkor mivan? kaki?
2010. jan. 4. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:
kuldoldon mcdonalds es burger king. Meg a tarsai. Boven van melo, hidd el.
2010. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kaki igen.

de spec mekiben vagy burgerben lenne meló tutira, csak az eléggé erős tud lenni ugyebár. de ha elszánt vagy akkor megpróbálhatod.

2010. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!