Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy fuvarszervező cégnek...

Egy fuvarszervező cégnek mekkora a haszna egy fuvar leszervezéséből kb?

Figyelt kérdés
pontosan ezt úgysem lehet meghatarozni gondolom... de úgy nagyjából?
2014. jún. 21. 15:15
 1/1 zoli17 ***** válasza:

én is ezt saccolom éppen. a tolmács/szervező keressen 150 et, tbje legalább 80, telo 20, iroda fenntartás 50, net, börze előfizetés 50

ha egymaga van ez már kapásbol 350 havonta kiadás. áfával még nagyon nem is bajlódtam.. mert ugye számlát kell adjon róla.

10e kmt tud szervezni havonta kocsinként..


a haszon álltalában a maszek világban a bőr vastagságtól függ. lehetsz te veszteséges is, ha tisztességes vagy. ha igen pofátlan vagy, meg nem biztos hogy jol alszol...


ha csak pár autód van forgatni, örülsz ha a költségeidet összeszeded. ha tele vagy, meg pofátlan, még kereshetsz is- de ne legyél pofátlan, mert olyan szervezőből van elég!!!!!


aztán jön az apeh, rendezi soraidat, ne élvezd annyira. bank költség ennyi utalásnál már cseppet sem kevés...

biztos hogy könyvelőt is kel fizess.

azt meg már nem látod hogy 1 cég könyvelése merre megy el. aztán van aki nem fizeti ki a fuvart, de a szervező meg köteles a fuvarosnak kifizetni..

szal egész összetett is lehet az az ár.


láttam én már durván pofátlan szervező díjjakat. én egy baráti árral kezdenék, mert egy barátfélémnek akadt gondja a jelenlegi szervezővel, aki már annyira pofátlan, hogy mondtam neki, ennyiért én is leülök a telefon mellé, és nem ilyen ** esetlenül szervezem meg.

én most egy baráti árat próbálok kitalálni, nem az árával volt baj a réginek.. a stílusával, hoyg úgy mondjam... nagyon sokat meg engedett magának.


zárszó: minden üzlet a magán világban annyi amennyit 2en kialkudtok.

2015. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!