Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom, belevágjak?

Nem tudom, belevágjak?

Figyelt kérdés
29 éves srác vagyok,és jó pár éve biztonságiként dolgoztam,jelenleg munkát keresek(tlejessen kilátástalan...),de annyira elment a kedvem már az őrködéstől(ki nem fizetések,nem jelentenek be,nem korrektek stb..),hogy gondoltam elvégzek egy gyorstalpaló felszolgálóit,németül beszélek,és felszolgálóként helyezkednék el..!Tudom hallomásból,hogy kemény meló,de belevágnék,csak kéne egy kis megerősités..,de bármilyen véleményt szivessen fogadok,hogy elkezdjem-e,megéri-e!
2009. dec. 29. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hajrá! Végre egy ember, aki nem törődik bele a sz.r dolgokba. Én is most diplomával a kezemben megyek étkezdésnek (! :D) tanulni, hogy el tudjam indítani a saját vállalkozásomat.
2009. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,neked is sok sikert a terveidhez!:)
2009. dec. 29. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vágj bele, ha tudsz, most ez a válságban sokat jelent. Még pár év és normalizálódnak a dolgok, és ha nem tetszik, majd kereshetsz mást. De szerintem jó lesz :)
2009. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A próféta szóljon belőled,hogy pár év múlva jobb lesz a helyzet..!
2009. dec. 29. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!