Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SOS! Hogyan találhatnék...

SOS! Hogyan találhatnék sürgősen munkát?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok pályakezdő munkanélküli, kb. 300 önéletrajzot küldtem szét, voltam pár állásinterjún, de még mindig nem sikerült elhelyezkednem, apám viszont már ki akar itthonról tenni, mert "nem csinálok semmit és semmirevaló vagyok".
2014. máj. 17. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Na elmész te is a büdös pi****ba!

Egy évig nem bírtál munkát találni?

Talán nem kellene vezető beosztásokat megpályázni...

2014. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sose pályáztam meg vezető beosztást.
2014. máj. 17. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
sok mindent megtudtunk a kerdesbol, peldaul hogy milyen vegzettseged van, milyen melokra jelentkeztel, az orszag melyik reszen laksz... ja, vagy megsem, mert ezeket nem osztottad meg, nehogy valaki segiteni tudjon.
2014. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy találtam gyorsan, hogy nagyon kevés fizetési igénnyel jelentkeztem és felvettek. A gond az, hogy utána nem igen akrtak emelni és azóta szívok de legalább van munkám és nem kell eltartani.
2014. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.szerintem apád/szüleid meg akar/nak szabadulni tőled. ez azért fontos, mert tőlük nem fogsz segítséget kapni.

2.ahhoz hogy mások segítsenek, érdemes lenne többet tudni rólad, hogy a lehetőségeidhez igazítsunk.

3.a pályakezdőknek jár támogatás

2014. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Őszödi Ferenc ***** válasza:

ma 11:18 pályakezdőknek max. a szájuk jár

menj közmunkára, és adj hálát a Vezérednek, ha megszavaztad

2014. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!