Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekiben milyenek a mostani...

Mekiben milyenek a mostani körülmények?

Figyelt kérdés

Diákmunka miatt szeretnék a Mekibe menni dolgozni. Azt mondták 15 éves kortól lehet menni. Én pont augusztus 28.-án töltöm be a 16-ot. De ez nem is lényeges. Ott azt mondták hogy foglalkoznak a velem (15 és fél évesekkel) egykorúakkal.

Szeretnék egy-két kérdést feltenni.

1. Mennyi az órabér minimum?

2. Hova osztanak be elősször?

3. Milyen ott egy nap?

4. Mennyit lehet dolgozni egy velem egykorúnak? (óra és napra gondoltam)

5. Hétvégente is be kell menni?



Kérlek ha lehet SÜRGŐSEN válaszoljatok :/

Előre is köszönöm :) Sokat segítenétek :)


2014. máj. 16. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az durva, hogy ilyen fiatalokat is foglalkoztatnak! A kérdéseidre a választ megfelelően úgy kapsz, ha bemész a mekibe és mindezt ott megkérdezed!
2014. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Diákszövetség határozza meg álltalában a honlapon levan írva az aktuális munkáknál.

2. Ahová éppen kell ember

3. Pörgős nincs megállás

4. Diákszövetségnél ezt is megszabják de nagyban függ attól, hogy éppen hány diák van még melletted az állásra.

5. Igen hétvégén is nyitva a "Mekdonálc" de ez attól függ, hogy tudnak beosztani.


Legjobban akkor jársz ha elmész a hozzád legközelebbi "Mekdolácba" és az ottani vezetőtöl kérsz infót és jelzed ha van rá lehetőség szeretnél majd itt dolgozni. Én DM-ben réges régen lefikszáltam a boltvezetővel a helyem és mindig engem kért a Diákszövetségtől. (baromira utáltak érte a d-szövetségnél)

2014. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 18. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!