Angliai tapasztalat?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom CNC gépkezelőként marógépen.Szerszámcsere,rajzról olvasás,mérés,kisebb hibák megoldása megy (német nyelvű programok),korrigálás.Sorozatgyártást csinálok szóval egyedül nem tudnék meg írni egy programot,nem megy az egyedi gyártás.Így mekkora eséllyel tudok elhelyezkedni a szakmámban Angliában?

-Tudnátok mondani olyan "gyárvárosokat" vagy sima városokat ahol a legnagyobb esélyem van?

-Mennyire kell hozzá a szakmai nyelv? Mert tanulom az angolt de ez a hétköznapi nyelv

-Ebben a szakmában mennyi a fizetés átlagosan?

-Van feljebb jutási lehetőség?

-Kint is 3 műszakos munkarend van ebben a szakmában?



Előre is köszönöm a válaszokat:)



2014. máj. 16. 12:14
 1/3 Hyper26 válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én nemrég jöttem haza Angliából és én a Fradley parkban dolgoztam(nézd meg nyugodtan) igaz salátagyárban, de ez egy nagy ipari terület.Itt csinálnak Rollys Rollys alkatrészeket,Heggesztőműhely stb.És itt dolgoznak CNC sek is.Az órabérük a tavalyi évben 13-15 font (4-5 e Ft) A nyelvvel kapcsolatban pedig annyi, hogy mikor én kimentem két hétig nem mertem megszólalni.Tudtam volna beszélni csak lefagytam.Egy hónap múlva már elég szépen ment.Alapokat ki kell vinni ugy nem megy.De kint egy év alatt sokkal több ragadt rám mint itthon a padban tíz év alatt.Össze se lehet hasonlitani.Remélem tudtam segíteni...

2014. máj. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,még annyit hogy egy CNC munkát nem hiszem hogy el lehet vállalni nyelv nélkül...:/
2014. máj. 18. 20:29
 3/3 anonim válasza:
0%
Szerintem ne menj Angliába a magyar a király!
2014. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!