Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egészségügyi feltételei...

Milyen egészségügyi feltételei vannak annak, hogy valaki légiutas-kísérő lehessen?

Figyelt kérdés
Az egyik szememre tompalátó vagyok egy gyerekkori betegség kvetkeztében, de ettől függetlenül a jogsit például megkaphatnám, de stewardess vajon lehetek? Nem tudom például, orvosi vizsgálat a tanfolyam után, vagy előtt van és mondjuk nem két fillér egy ilyen azért szeretnék előre informálódni!
2009. dec. 28. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha biztos infót szeretenél, akkor ne itt kérdezd!

Nekem is volt ilyen időszakom, mikor érdekelt, GOOGLE-be írd be h légutaskísérő, követelmények, stb ezzel kapcsolatban, kiad majd jó pár hasznos oldalt, én ráakadtam olyanra is, ahol maguk a légiutaskísérők válaszolgattak az érdeklődőknek a munkáról, stb.

Csak tudni kell keresni.

2009. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
.
2010. szept. 1. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!