Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti szoktatok olyan állásra...

Ti szoktatok olyan állásra jelentkezni, ahol nincs megadva, hogy melyik cég a hirdető?

Figyelt kérdés
Sok olyan álláslehetőséget látok, ahol csak annyi van megadva, hogy melyik városban kéne dolgozni, de hogy azon belül hol, meg milyen cégnél az nincs feltüntetve. Tehát le van írva mondjuk, hogy irodai asszisztenst keresnek, meg hogy mik lennének a tevékenységek, de hogy pontosan milyen cégnél az nincs. Ilyenekre érdemes jelentkezni? (csak mert én jobban szeretem látni már előre, hogy hova is kéne mennem, vagy csak én vagyok így ezzel?)

2014. márc. 29. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
igen, szoktam. ha jelentkezik az adott cég, akkor majd kiderül kik ők. ha meg akkor sem, csak akkor felejtősek!
2014. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Én nem. Ha egy cég titkolja a kilétét, akkor én miért adjam meg az adataimat, addigi életemet?


Ráadásul kamu, adatgyűjtők is lehetnek.

2014. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Arról nem is beszélve, hogy igen kellemetlen lenne, ha véletlen éppen a jelenlegi cégedhez jelentkeznél :)
2014. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

15:33


Nem értem, hogy miért lenne az?


Talán benne van a szerződésedben, hogy nem kereshetsz munkát, nem informálódhatsz?

2014. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne, csak kellemetlen. Tudod, ha kifelé kacsingatsz, akkor már nem fognak rád annyira számítani, és nem te kapod a jobb munkákat, és nem téged fognak előreléptetni.
2014. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 2es válaszolóval teljesen egyetértek! Én sem jelentkezem ilyen neve nincs állásokra, mert akárki feladhatta ezt, poénból is. Lehetnek telemarketingesek, hogy bővítsék az ügyfélkört is, aztán majd hívogatnak rejtett számmal vagy valami rosszabb is..

Az a cég, aki nem cégnévvel hirdet, lehet akár kamu hirdetés is! Ez kb. úgy néz ki, mintha te jelentkezel egy állásra név nélkül, elérhetőség nélkül és csak a lakhelyed adnád meg ahol élsz.

Szóval én le szeretem ellenőrizni, hogy az a cég valóban létezik-e amelyik hirdet! De! Olyannal is találkoztam, hogy kamu cégnevet adott meg, a cégjegyzékben ugyan szerepelt hasonló nevű cég, de teljesen mással foglalkoztak...

2014. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!