Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az önéletrajzomba beírok...

Ha az önéletrajzomba beírok diákmunkákat, amiket nem is végeztem és jelentkezek egy céghez, azok le tudják ellenőrizni valahogy, hogy tényleg végeztem-e diákmunkát?

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Igen, le tudják ellenőrizni. Megkérdezik a kamu munkáltatódat hogy érdemes-e téged foglalkoztatni, jól dolgozol-e.

Ha ezt komolyabb cégeknél játszod be akkor akár szólhatnak más cégeknek is hogy téged ne alkalmazzanak mert tróger vagy.

2014. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Nos, szép dolog az őszinteség, de így lesz valaki diplomával is több évig munkanélküli. Szerintem simán írj be diákmunkákat. Az esetek többségében nem néznek utána. Ha mégis, hát akkor nem vesznek fel, ennyi. Nem fogja a HR-es körbetelefonálni Magyarország összes cégét, nehogy téged felvegyenek, attól ne félj.
2014. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
attól függ,hogy milyen diákmunkákat írsz be. pl. hostesskedés, vagy vm gyorséttermi meló nem hiszem,hogy annyira fontos lenne,hogy leinformálják, de ha már beírod,hogy xy cégnél voltál diákkönyvelő, vagy diák pénzügyi asszistens akkor az már elég necces, főleg ha hosszabb időtávot adsz meg
2014. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!