Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik rendes otthon végezhet...

Létezik rendes otthon végezhető munka is?

Figyelt kérdés

Eddig amivel én találkoztam mind átverés volt. Persze nem dőlök be hogy fizessek XY összeget hogy dolgozhassak.

De elég bosszantó hogy nem lehet találni.

Eddig borítékolásban vagy valami más otthon végezhető munkában gondolkoztam de ha más akad az is megfelelne feltéve ha otthon végezhető.



2014. febr. 13. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szakképzettség nélkül:kertművelés, őstermelői tevékenység.

Ha jópáran amit befizettek ilyen rendszerekbe, abból telket, vagy zárkertet vettek volna, már lehet visszakeresték volna a befektetett pénzüket.


IT területen sok otthonról végezhető munka van!


Adminisztratív jellegű jóval kevesebb, vagy az is igényel valamilyen tudást, pl fordítások.


Betanított munka, inkább a gyárakban jellemző, nem otthon...


Helyette, írhatsz blogot, könyveket, vagy készíthetsz vlogot és a szerzői jogdíjakból tudsz mellékesen keresni.

2014. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia én ilyet otthon nem találtam

csak netes munka

mondjuk sokkat kellet keresgélnem mire találtam egy jót

2014. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cyberapa válasza:
Ha számlaképes vagy: [link]
2014. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cyberapa válasza:
Üzletkötőket keresünk: www.menuterkep.hu
2014. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!