Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van rá esély, hogy az internet...

Van rá esély, hogy az interneten tudok valamivel pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Gyesen lévő szülő vagyok, elég nehéz a mindennapi megélhetésem. Ha tud valaki valami módot amivel tudok interneten pénzt keresni, az kérem jelezze.

2014. febr. 11. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mellé akkor már beteheted a Silihost-ot is és honlap sablonnak a TemplateMonstert is:


[link]


[link]


Utóbbihoz, ha kiműveled magad webprogramozásban, pl, ingyenes e-bookokból, akkor már plusz szolgáltatást is tudsz mellé adni jó pénzért.


Esetleg internet előfizetések értékesítése pluszban az oldalra,


www.nordtelekom.hu

vagy www.btel.hu


+ allegro group, ha magára talál jó esélylel lesz új regisztráló az oldalon...


[link]


Adószámos magánszemélyként, 0 Ft-ból el tudod indítani legálisan a dolgot.


Hozzáteszem ez kb 8 évvel ezelőtt működött, így mint szolgáltatás, főállásban egy minimálbért meg tudtál keresni otthonról dolgozva, azóta viszont már boldog-boldogtalan folytat hasonló tevékenységet és így elég nagy a konkurencia, így ha már a saját tárhelyed költségén felül tudsz kerekedni, már jó lehetsz...


Lassan összeáll egy komplett szolgáltatás :-))


MlM, ptc, gazdag papa, gazdagmami, keresd magad degeszre, meg egyéb hülyeségeket felejtsd el, vagy nézz utána ki mennyit keresett vele...

2014. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én csinálok egyet, nekem jó, de nem tudom hogy neked is megfelene. Az elején nem sok van belőle. Napi 10 perc időelfoglaltság. Ha érdekel szivesen segítek, írj privátot.

2014. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyobb az esélye annak,hogy betoppan egy jótündérke és pénzt varázsol neked, jó sokat...

Ezek a "netes pénzkeresések" egytől-egyig átverések, lehúzások, a csalók tudnak ezzel jól keresni, más nemigen. Alapból ki, és miért fizetne neked bármit is, ha nincs munkaszerződés?

A következőket fogod találni keresgélés közben:

- MLM-átverés

- PTC (egybillió kattintás után kapsz 0,00000001 dollárt)

- "fizess be 500 forintot és küldd ezt tovább 2 embernek"

- fogyasztói csoport átverés


Persze én is ismerek jól működő "netes melót": tedd be az összes pénzed egy borítékba, és küldd el nekem! Jól működik? Naná,csak nem neked.

2016. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!