Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az órabér 6,31 £,...

Ha az órabér 6,31 £, akkor az jó lehetőség vagy nem? Mennyi ez forintban?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 01:25
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a jelenlegi minimalber Angliaban.

Ha kint elsz, teljesen felesleges atszamolni, hiszen a kinti eletedre megy el. Mert ugyan jol hangzik, hogy keresel 200 fontot (~70-80 e Ft/het), ha abbol mondjuk 100 font a szallas...

Az atvaltast el kell felejteni.

2014. febr. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha Londonban élsz akkor ez az éhenhalásra éppen elég. Mert a szobára nem elég.

Én mikor kint éltem 19-t kaptam óránként. És fizették a szállást meg a kaját.

Mikor meg Írországba melóztam ott 17 eurót egy órára, mondjuk az éjszaka kikészített, utáltam a recepciós pultban álldogálni.

10-12 font körül ha keresel óránként az már normális.

2014. febr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szegény!! Utált a recepciós pultban álldogálni! :(
2014. febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk itthon picit jobb havi 500 ezerért az irodában ülni, hétfőtől-péntekig :D és nem éjszaka.
2014. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon sovány órabér angol viszonylatban...
2014. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen területen és hol dolgozol. Ez a kötelező minimálbér most.


Egyszerűbb szállodai munkák esetében is ennyit fizetnek + borravalót, csak ott van kedvezményes szállásod és étkezésed heti 30-40 fontért összesen, így jobban félre tudsz tenni.


De pl. Londonban albérletezve, meg -ahogy írták is-, épp hogy nem halsz éhen belőle, vagy épp felmérések alapján a fizetésed kevesebb, mint 25%-át tudod félre tenni, míg egy szállodai munkánál ennek többszörösét.

2014. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megélni, "kiköltözést" erre alapozni nyilván irtó kevés, de pl. egy rövidebb távú esetében, ha nem kell szállásra és utazásra sokat költeni, akkor már ebből is lehet félrerakni. Ezektől, és attól is függ, hány órát dolgozhatsz egy héten. Ha csak 40-et, kevés.
2014. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!