Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg kell ilyen papír...

Tényleg kell ilyen papír (igazolás) gyorséttermi munkához? Aki gyorsétteremben dolgozik, írna?

Figyelt kérdés

Gyorsétterembe jelentkeztem diákmunkára, azt hittem elég az eü. kiskönyv + tüdőszűrő, de azt mondta a diákszövetkezetben a csaj hogy ez nem elég; kell az üzemorvos által kiállított alkalmassági papír.


Ez igaz? Tényleg kell ilyen papír? Mert én még sosem hallottam róla, meg az egyik csaj a pultnál (ott dolgozó) azt mondta neki se volt ilyen, elég volt az hogy az eü. kiskönyvbe bele volt írva hogy "alkalmas" + pecsét doki aláírása stb.


Vagy ez gyorsétteremtől függ?


2014. jan. 30. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Minden olyan helyen kell, ahol élelmiszerrel kapcsolatba kerülsz.
2014. jan. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan mindenhol kell, de sokan nem foglalkoznak vele!

Egyébként eü. kiskönyvbe a doki ír bele és pecsétel! Ezt évente kell amúgy ismételni. De ne aggódj semmi extra meg nézi a kezedet, hogy nincs-e rajta valami gombásodás vagy hasonló, talán vérnyomást mér, meg megkérdezi van e valami bajod, vagy milyen műtéteid voltak, van e valami korlátozásod vagy allergiád. Aztán ennyi!

2014. jan. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen, tényleg kell, és évente ismételni. De nem külön papírt állít ki, hanem az eü kiskönyvedbe írja bele, hogy alkalmas vagy. Ennyi. Az étterem ahova majd dolgozni mész (vagy lehet, hogy a diákszövetkezet is tud adni, ezt nem tudom) ad egy beutalót az üzemorvoshoz, (ott van a Széll Kálmán téren egyből a Rébusz mellett), elmész, megvizsgál (nem kell nagy dolgokra gondolni, semmi extra), belepecsétel a kiskönyvedbe, aztán kész, mehetsz is dolgozni.
2014. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Végülis Magyarország Budapestből áll!!!

Üzemi orvos amúgy meg minden cégnek magának kell biztosítani ergó változó, hogy melyik cégnek hol van!

2014. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, bocsánat, valahogy az tudatosult bennem, hogy Bp, meg hogy meki, pedig ez nem volt sehol leírva. De a lényeg nem ez volt. Hanem az, hogy el kell menni az üzemorvoshoz, aki a kiskönyvbe pecsétel.
2014. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
azért azt ismerjük el hogy , míg vidéken max 2-3 meki van egy nagyobb városban Pesten kerületenként kettő így jogosan asszociál mindenki BP-re.
2014. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken közel 40 étterem van és országossan 95 körül lehet a számuk. Van olyan város is ahol 2-3 is van!
2014. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na épp ez az!!


Hogy van pecsét benne, és bele van írva a kiskönyvembe hogy "alkalmas" van 2 helyen pecsét, aláírás stb... érvényes, novemberben lett csináltatva de akkor mégsem mentem el dolgozni mert jöttek a zh-áradatok... így lett megcsináltatva.


de a diákszöv.ben ragaszkodtak egy külön papírhoz aminek valami "alkalmassági" a neve...

2014. jan. 31. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!