Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Burger Kingben...

Milyen a Burger Kingben dolgozni? Tapasztalatokat (negatív és pozitív is) várnék?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan lehúzzák, hogy gyorsétterem, sz*rpucolás wc-ben stb...


Nekem dolgozott több ismerősöm is Mekiben, és azt mondták: ha jó társaságot fogok ki, nyert ügyem van, még ha pörgős is a munka. Ők kb. fél évet-8 hónapot (szóval nem 2 hetet) voltak ott.


A Burger Kingre azért gondoltam, mert mégsem Meki (hallottam olyat hogy egy fokkal jobb ott lenni, mint a Mekibe, de gondolom ez is relatív ki mit tapasztal...)

és a hely ahová mennék nem nagy pláza, szóval a forgalom is kisebb lenne mint pl. egy Aréna plázában, vagy a Mammutban. Nyugisabbnak tűnik, mint a nagyplázákbeli-Burger King.


Szerintetek? Főiskolán tanulok, 4-6, péntekenként és hétvégente 8 órában tudnám vállalni. Matekból jó voltam gimiben is, itt fősulin is, de kasszázni még sosem kasszáztam.


2014. jan. 29. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
google: McJob. tokmindegy h. burger king vagy meki, ugyanolyan aljamunka, olajszagban, etelgozben, sz*rul fizetve. ha foiskola mellett csinalod, nincs azzal semmi baj, lesz penzed bulira/kollegiumra/barmire. semmifele kepzettseg nem kell hozza, matek sem, mivel a penztargep osszead/kivon helyetted, kiirja mennyi visszajarot kell adni stb.
2014. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tér el a mekis munkától.
2014. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Ezekhez a kasszákhoz nem kell matek tudás. A régi fajtákhoz kell. Egyébként a kasszázást betanítják. Sőt mindenre betanítanak, így ettől nem kell parázni.
2014. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
29%

Szia !


Jellen pillanatba a BK-ba dolgozok.


Ami biztos nem egy álom melo.. Sajnos èn a legforgalmasabb helyen dolgozok !! De az első egy hónapod a legkönnyebb hús süttsz (ha nem kasszázól,amit tutira nem foksz) ès nagyábból a feladatt köröd ki is merült egyibe !!

Utána jön az Oktatás előszőr a Burger Boardon fogsz kezdeni !! Gyorasan kell tanulnod,nekem 2 ora hosszam volt hogy be tanuljam !! A Konyha 3 rèszre ossztható.

- Burger Board : Itt kèszül a Sajtburi,hami,Dupla sajt,Roffi Burger.

- Whopper board : Itt kèszül a Whopper,Dupla WH,Steak,Stb..

Az utólsó rèsz a Spec itt pörögni kell nagyon !! Amit ki addsz egyböl vissza dobni,a frissen tartóra ügyelni !! ès.közbe a rendelèsekett csinalni !! A kollègáid mindeben segíteni fognak !! Nem kell parázni,lazán kell hozzá alni ès minden rendbe lesz !! Vannal Stenderdek amit elmèletileg be kell tartani !! de szarnak.belle !! De visszont mikor elenörzès van akkor persze mindent rendben találnak !! Ilyen az óránt kènti kèz mosás,a csippeszek fertőtlenítèse,a frissen tartóban találhato a minden hús onnan teszed a szedvicsbe !! ami ha pirosan vilog selejt ilyenkor újat kell sütni !! Erre egyátalán nem figyelnek !! Csak elenőrzèskor !! ahogy a szendvicseken lèvő el tarthatósági időre sem !! (10p) általába van olyan szendvics ami 3-4 órátt áll ott ilyenkor meg mikrozás ès melleg lesz mint ha most kèszült volna !!! Nem dobják ki akkor sem.ha le járt csak ha.ellenőrzès van !!


A fizud ha bent vagy napi 8 órátt egy hètten 5X ès ünnepnapokon is akkor olyan 50-75 ezer forint között lesz !!


Amit növelhetsz ha jó dolgozól,a hónap dolgozolja illetve az èv dolgozoja címel !! A Hó dolgozolja +10.000 ezerel kap többet az èv dolgozolja pedig 20.000 ezerel !!

Van előre jutási lehetősèged is !! Ha van egy jó szakmádd illetve a Bk standerdjèt be magolod ès szorgalmasan robbotólsz akkor Managar is lehetsz !! igy 100 körűl kereshetsz !!! de nagyon nehèz előre juttnod ezt el.felejtheti mindenki !!


U.I: A kasszát nem ajánlóm ugyan is ha hiányod van a bokád meg üttöd !! 5-e ft hiányig a fizetèsed le vonják 5-e ft felet pedig azonal el boccsájtanak !!!


Ha vallami mèg èrdekel irj privátott..

2014. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!