Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Éreztél már ilyet? Nagy...

Éreztél már ilyet? Nagy elánnal beleveted magad a munkába, lelkesen dolgozol, ezerrel hajtasz mert kiskorod óta erre a pályára készültél, sok jót hallottál a "cégről", erre fél év alatt "minden" összeomlik benned.

Figyelt kérdés
Azt látod hogy ahol lehet fúrják egymást a kolégák, lopnak egymástól, kibeszélik a másikat, főnökeid nem állnak ki melletted, sőt. Üdv. Egy kezdő munkavállaló
2009. dec. 1. 17:52
 1/8 A kérdező kommentje:
"nagy család", persze blabla... a közvetlen kolégáid de még a főnökeid is ott tesznek keresztbe ahol csak tudnak... pff...
2009. dec. 1. 18:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez az élet! Ideje felnönöd és nem ideálokban hinni.
2009. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

számítottam én sokmindenre, meg fater által is hallottam sokat.

na de aki akar, aki dolgozik azt is bas-tatják...

2009. dec. 1. 18:09
 4/8 anonim válasza:
43%
én ezért járok a képzőművészetire:) az olyan szakmákban ahol nagyobb pénzek röpködnek, az emberek egymást tapossák agyon. az üzlet erről szól. nem egymásért dolgoztok, mindenki önmagáért, méghozzá úgy, h alávág a lehetséges riválisoknak.. szerintem gondold végig, h mihez van kedved az életben, mi az amire nagyon vágysz, mik a hosszú távú céljaid. fiatal pályakezdőként még bármi lehet belőled, rajtad múlik. nem muszáj egy kellemetlen környezetben ottmaradni. L/20
2009. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10 éve ezt érzem és tapasztalom nap mint nap. Elviselhetővé az az egy-két ember teszi, akivel egy értékrendet vallunk. A legrosszabb az első év volt. Hozzászokni még nem sikerült. Én azzal vértezem fel magam, h' a magánéletemet teljes egészében elkülönítem, és ha az rendben van, akkor a munkahelyi gyilok nem annyira készít ki.
2009. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én ezt a pályát képzeltem el magamnak, az első "buktatókat" még sikeresen vettem, kicsit letört de talán megerősített, de mostmár kezd sok lenni.

lehet átmegyek másik városba melózni az lesz a végeredmény.

2009. dec. 1. 19:10
 7/8 A kérdező kommentje:

pedig 10 kmre lakok a melóhelyemtől, busz megy félóránként oda, ismerem a fél várost.

de ha nem lesz más lehetőség váltok, nem fogok itt megöregedni ha nem érzem jól magam.

2009. dec. 1. 19:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajna az élet tényleg ilyen. Viszont a váltás jó gondolat.
2009. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!