Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha állás interjúra megyek a...

Molnár jessica kérdése:

Ha állás interjúra megyek a lidlbe milyen kérdésekre számithatok? És mik legyenek a válaszok hogy engem vegyenek fel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 11:00
 1/2 anonim válasza:

Mindenki másra kíváncsi. Engem a céljaimról kérdeztek, a korábbi munkahelyeimről. Hogy miért jöttem el, mi volt a probléma, stb. Mit várok a Lidl-től, mit tudok adni cserébe? Ilyenek.


A mi területi vezetőnknek ami nagyon fontos, hogy lássa rajta, hogy akarod csinálni, még akkor is, ha nem ez a meló az életcélod...

2014. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam interjun ès láttam az arcán az urnak hogy nem tetszett neki hogy van gyerekem.pedig attol ugyanugy bejàrnèk.Mindenre válszoltam ès jol szerintem.De nem voltam szimpi pedig attol mèg mert neki nem tetszek jol vègzem a munkám
2014. jan. 13. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!