Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön van igény férfiként...

Külföldön van igény férfiként babysitterre?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni külföldre és gondoltam kezdetben jó lenne olyan munka, amit könnyen végezhetek és tanulhatnék is nyelvet közben! De nem tudom, hogy férfiként és egyáltalán magyarként van-e erre lehetőség!? Szeretem a gyerekeket, fiatal vagyok, tanulni szeretnék és dolgozni, karriert építeni külföldön! Tudom, hogy vannak előítéletek a férfi babysitterekről, mert hogy egy férfi nem tudna bánni a kisgyerekkel, meg megerőszakolná a kislányt, meg ilyen hülyeségek, de ez sztem marhaság! Egy férfi is ugyan úgy tud vigyázni egy kicsire, mint egy nő, sőt egy kisfiúnak a legjobb barátja is lehetne! (Gondolok itt pl.: Madonna gyerekeinek babysitterére) Elsősorban Angliára gondoltam!
2009. nov. 21. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, biztos hogy van igeny fiu babysitterre. En pl. ha harom fiam lenne, tuti fiu babysittert vennek fel. Azert egy ferfi megis csak jobban el van a fiukkal, jobban fius dolgokat csinal, mint egy no. Egy fiu babysitterrel lehet focizni a parkban, biciklizni, fara maszni, meg mindenfele kinti sportot uzni. Kevesbe egy novel. Egy no elviszi a gyerekeket a jatszoterre, ott leul, es kesz.

Sok csalad viszont nemcsak gyerekfelugyelot keres, hanem nagyon fontos nekik a hazimunka is. Ugye ezt egy no jobban elvegzi, persze nem feltetlenul. Vannak kivetelek. Meg olyan csaladok is vannak, ahol kulon takarito no, bejaro van a gyerekfelugyelo mellett.

Szerintem mindenkepp hirdesd magadat, es te magad is keressel csaladokat! Egy fius csaladhoz szerinem total jo egy fiu babysitter.

A kisfiamnak pl. most az osztalyfonoke ferfi, es rettenetesen szereti. Azt mondja, hogy ez a fiatal ferfi tanar a vilag legjobb tanara! Egy ferfi mas a gyerekekhez, es a fiuknak szerintem sokszor eleguk van a csak noi tanarbol, felugyelobol. Igy van ezzel a kisfiam is.

A gumtree.co.uk oldalan nezd meg a babysitter hirdeteseket, es hirdesd te is magadat! A google.co.uk oldalan pedig keressel mas au-pair oldalakat, regisztralj be! Sok szerencset hozza!

2009. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat!

Még tennem kellene valamiféle vizsgát is, azt hiszem, mert anélkül nem hiszem, hogy megbíznának bennem, vagy talán könnyebb úgy, ha van valami papírom róla!

2009. nov. 21. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nő vagyok, de kétszer is dolgoztam Angliában au-pairként mindenféle végzettség nélkül.

És akiket ismeret ( nem kevés ), közülüknek senkinek sincs ilyen végzettsége.

Hidd el, sokkal inkább a szimpátia számít, hogy jó önéletrajzot írj (nem amerikai típust, hanem személyeset), olyan fotókat küldj, ami alapján kedvesnek látszódsz ( gyerekekkel közös fotó is legyen ha meg tudod oldani) és persze mielőtt eldöntik, hogy valóban te kellesz nekik fel is hívnak, ott a beszélgetésből is sok mindent leszűrnek.

Na nem kell, hogy folyékonyan beszélj angolul, hisz tudják a családok, hogy pont a nyelvtanulás céljából mennél ki, de ha szimpatikus nekik a hangod+ a beadott anyagod is jó ( képek, önéletrajz, referenciák - ez lehet "ál"referencia is, sosem ellenőrzik le hiába mondják...), akkor már nyert ügyed van.

A többi már csak a lelkiismeretedre van bízva, hogy valóban olyan kedves és megbízható személyiség vagy-e, ahogyan feltüntetted magad :))

Sok sikert! Én Londonban éltem, ott fantasztikus volt.

2009. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem van haverom, aki Londonban volt baby sitter sokáig, aztán ott is ragadt, de jól érezte magát, meg őt is szerették. egay fiú miért ne lehetne baby sitter ?
2009. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha elvegzel valamilyen iskolat hozza, az csak jo, artani nem art. Viszont a nyelvtudas nagyon de nagyon fontos, arra fektessel hangsulyt! Ja, es most mar sok magyar is el kint, talan egy magyar csaladhoz is kimehetsz, es onnan is tudsz meg nyelviskolaba jarni.

Amugy mennyi idos vagy?

2009. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
20 vagyok!
2009. nov. 21. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!