Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetek telenovella színésznő...

Lehetek telenovella színésznő Mexikóban?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és minden álmom szappanoperában szerepelni. Most teszem le a felsőfokú spanyol nyelvvizsgát. Szerintetek lehetséges vagy ez csak egy szép álom? És ha igen,hogy induljak neki? Köszönöm a válaszokat! :)

2013. nov. 28. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam már ezeken, de sajnos nem hiszem, hogy magyarként sok esélye van az embernek. Spanyolok közül is alig kerül be 1-2 színész, közülük is csak a legjobbak, akkor miért kezdenének egy nem anyanyelvivel. :/
2013. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
sose add fel az álmaidat! ha színész végzettséged is lesz, és odaköltözöl, sztem lesz rá esélyed. már félúton jársz !!!
2013. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne hallgass a sok nyomorékra..Ne hagyd,hogy bármi megakadályozzon az álmaid elérésében!Ha ez az álmod,tényleg ez az álmod,akkor az be is fog teljesülni..Ehhez az kell,hogy legyen elég akaraterőd,kitartásod.. Igaza van az előzőnek:már félúton jársz. :) Egy kis tipp: A telenovellai színésznőknek egy nap alatt kell betanulniuk egy csomó oldalt,fejlesztheted magad te is ..Tanulj be egy nap alatt több oldalt .. Mindegy mit.. Ez segít neked abban,hogy könnyebben betanuljad a szöveget!Ez fontos.. És tudd magad mindenbe beleélni.. Lehetsz,igen!De le kell tenned a színészi vizsgát vagy mit..Különben nem vesznek fel.. Egyébként először a Televisiába érdemes kezdeni..Ha ott nem vesznek fel akkor nagyobb az esélyed a Telenovellába...Telenovella jobb,de nehezebb!:) Én így gondolom.Remélem segítettem..Mert nekem is ez az álmom,és erősen küzdök azért,hogy valóra váltsam.. Ja és még valami!Nem kapsz egyből főszerepet..Először csak egy kis mellékszereplő leszel ..Ha lássák hogy jó vagy a színészi pályán,akkor kaphatsz főszeerepet..Vagy ki tudja ha annyira jól tudod játszani akkor lehet egyből kapsz főszerepet..De nem biztos!Nem akarok hamis reményeket táplálni magamba,ezért is küzdök annyira hogy, valóra váltsam!
2014. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!