Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet normális varrónőt...

Hol lehet normális varrónőt találni?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve van egy saját divatmárkám és rengeteg munka árán már végre nem mínuszban van az üzlet és kb fél éve próbálok keresni egy plusz munkaerőt kivitelezésre de eddig csak iszonyat pofátlanokat és olyanokat találtam akik nem tudják még a legalapabb dolgokat se megvarrni.

Pedig még az se érdekel ha pályakezdő ha szépen dolgozik.

Meg nem értem hogy ha valakit kivitelezésre veszek fel akkor mért hozza nekem a terveit???? Ja és persze megsértődnek ha közlöm velük hogy nem közösködök miután végigcsináltam a nehezét egyedül.

Szóval ha valaki tud normális varródát vagy varrni jól tudó embert azt nagyon megköszönném. Mert már tényleg nem tudom hogy hova bújtak


2013. nov. 12. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj ki apróhirdetést. Rengeteg ember tud varrni, biztos lesz olyan, akit érdekel a munkalehetőség.
2013. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már jópárszor kiírtam...azért se értem a dolgot
2013. nov. 12. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ nyilván, hogy mennyit akarsz fizetni. Egy ügyes varrónő csak akkor fog alkalmazottként dolgozni, ha kap érte legalább annyit, amennyit összeszed, ha otthon, maszekban varr. Minimálbérért, vagy akörüli fizetésért nem fognak neked sorba állni az haute couture varrónők, maximum betanított munkást találhatsz.
2013. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!