Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetne bejutni a...

Hogyan lehetne bejutni a Postára, ügyintézői munkakörbe?

Figyelt kérdés
Azokra az ügyintézőkre gondolok, akik az "ablakoknál" ülnek, ügyfeleznek. Milyen szakképesítés szükséges hozzá? Hol lehet jelentkezni?
2013. nov. 3. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy oda akarsz bejutni????
2013. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, akkor próbáld a Kossuth téri Szalay utcában, oda mostanában vesznek fel embereket.


De nagy ára van, az ottani vezető egy s...ggfej, illetve a legtöbb helyen azok. Sok a meló, sok a csesztetés, sokat kellene értékesíteni stb.


Barátnőm másfél évig volt ott mire kitúrták.


Tehát jól gondold meg!

2013. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, és ötletként merült fel. Nálunk sosem látom hirdetve ezeket az állásokat, de szoktam látni új embereket.
2013. nov. 4. 06:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Protekció.
2013. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sejtettem. :(
2013. nov. 4. 10:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Én barátnőm beküldte az önéletrajzát ügyfélszolgálatnak aki adott vmi másik címet, hogy hova küldje. és be is hívták interjúra, nem volt semmi hirdetés kipakolva. Ha ennyire érdekel, akkor mondanám, hogy küldd be, de mivel vidéki kis postáról van szó gondolom, így jobb ha bemész és megpróbálsz beszélni a fiókvezetővel egy pár szót és leadod neki a CV-det.
2013. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A postától menekülni kéne, nem dolgozni jönnöd. Adj be egy önéletrajzot a postára, ha van felvétel, keresni fognak hidd el. Érettségi kell hozzá. Mostanában nincs túljelentkezés és tumultus ezért a posztért. Nem véletlenül...
2013. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt munkatársam lehúzott kb 10 évet a postán, szanatórium lett a vége, az idegei ma sem a legjobbak.
2013. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen!

Mi az oka annak, hogy ilyen negatív róla a véleményetek? Miben lehet leamortizálódni? a főnökök kemények, vagy az, hogy ügyfelezni kell? Ezt csak azért kérdem, mert tudom, nehéz emberekkel bánni, de én alapvetően szerettem. Én is ügyfeles voltam egy kis cégnél, csak ott az volt a probléma, hogy nem fizettek utánam semmit. Ezért gondolkozom olyan helyben, ahol legalább a háttér biztos.

2013. nov. 6. 08:59
 10/11 anonim válasza:

"Azokra az ügyintézőkre gondolok, akik az "ablakoknál" ülnek, ügyfeleznek."


Mint például csomag-, levélfelvétel, kp.átut megbízás(csekk) felvétel?


Oda érettségin kívül szakma (postaforgalmi suli)is szükségeltetik...

2013. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!