Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet bekerülni a Google-...

Hogy lehet bekerülni a Google-höz?

Figyelt kérdés
Mérnök informatikusnak fogok továbbtanulni.

2013. okt. 30. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell felelni az állásinterjún. 10 év munkatapasztalat azért nem árt elötte.
2013. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Láttátok a gyakornokok című filmet? Van valóságalapja?


http://www.youtube.com/watch?v=4HkUkXYCFbo

2013. okt. 30. 21:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és milyen az állásinterjú?
2013. okt. 30. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem sok köze van a valósághoz.


Ugyanolyan az interjú, mint mindenhol máshol. Tesztek, numerikus, ITs, angol, aztán HRessel beszélgetés, végül főnökkel.

2013. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a google valóban híres az interjúztatásáról. Lehet, hogy nem olyan mint a videóban, de az tuti, hogy fura kérdéseket tesznek fel. Tök komolyan feltesznek egy tökre értelmetlen, elvont kérdést csak, hogy megfigyeljék a reakciódat. Pl "Mit mondott a kapitány?" Erre a helyes válasz szerintem a wtf?:)))...

A tapasztalat mindenképp fontos, kezdőként nagyon kicsi az esélye, hogy felvegyenek. Ha már csak belegondolsz, hogy ázsiában hány tizenéves doktorit végzett ügyes programozó van. Azoknak van esélyük kezdőként is bejutni.

2013. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!