Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Tescoban dolgozni?...

Milyen a Tescoban dolgozni? Kifizetik a túlórákat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Úgy bánnak veled mint a rabszolgával. Sokszor úgy is szólítanak.

A túlórapénzeket meg felejtsd el, azokat a teszkó nem fizeti ki, sőt még arra is okot talál, hogy a normál fizudból is levonjon.

2009. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen,haverom ott dolgozott nyáron és ő is ilyeneket mondott.
2009. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Úgy viselkednek veled mint egy ronggyal.
2009. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Mocskos szar multi, az is hülye aki oda jár vásárolni...
2009. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Akkor majd jó 5év múlva, amikorra 23 leszek megyek majd oda és ha valami fejes bemer szólni akkor elfogom agyalni rendesen :D
2009. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek tapasztalataim, mert a kizárólag péntek-szombat-vasárnapi teljes idős munkarendet nem tudtam vállalni, a normál munkarendre pedig nincs hely vagy túlképzett vagyok.
2009. nov. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Hát én pár éve dolgoztam a pénztárban 2 hónapot de tényleg rongyként kezeltek. A diplomámat letagadtam!!!! (fel sem vettek volna) Volt vagy 3 főnök (8 osztályos végzettséggel+ gyorstalpaló tanfolyammal))és persze mindegyik mást mondott hogy éppen mit hogy csinálj. Azután kaptam normális állást így leléptem.:((

Azóta is csak sajnálni tudom a TESCOs pénztárosokat!!!!

2009. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én belsős biztonságisként melóztam, gyomorforgató gusztustalan munka,


A röhely az egészben az, hogy a góré, meg aki felette van úgy kopasztjáka céget hogy le van dumálva karbantartókkal hogy mindent jó drágán számlázzanak ki, pl egy 120 gb os vinyocsere egy felvevőben 90 ezer forint (holott fillérekért kapni) meg 3 forgókamera kitakarítása kiportalanítása 200 ezer forint (kb annyi a meló hogy leveszik kifujják süritettlevegő szprével és visszateszik)


Aztán így megkopasztják az erre szánt éves büdzsét és szétdobjáka lóvét egymás közt a karbantartó cég emberkéivel.


De neked mint operátornak még a dolgozók ánuszából is fogheggyel kell kihúzni a 20 forintos csokit ha oda rejtették el, és kusss a neved különben még a vagyonőr is leugat!!!



Mindenre 60 oldalas szabályzatokat nyomtatnak a ranglétra legalján levöknek, és állandóan minden hüyleséget számonkérnek hogy nehogy véletlenül maradjon egy kis időd észbekapni is


De a felsőbb vezetők freestyle iránytanak, ahogy esik úgy puffan nekik bármit szabad...


Meg az a besúgó spion rendszer amit a felsőbb vezetők maguk köré építenek a sok seggnyalóból meg kisfőnökből...


Undoritóbb az egész struktúra mint a KGB volt!!!

2009. nov. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az it részleg nyugis hely, amíg neked a bekamerázott bemikrofonozott helyiségben kell bámulni a vibráló 10 éves képernyöt és gyufatolvajokra vadászni, addig az It-s hanyattfekve alszik egész éjjel az asztalon...


És késöbb ellenörzik hogy mit csináltál meg még azt is hogy mit figyeltél a kamerákkal..



Mindenkiről "aktát" vezetnek aki valamiylen szinten is vét a szabályok ellen, ha valaki valakinek útban van és csókos a hr-s nél ha másképp nem tudják megfogni akkor a kártyahúzásainak a perckülönbségeit adják össze havi szinten vagy féléves szinten, kijön mondjuk 2-3 óra difi minuszba.. Kirugják mert munkabért csalt!!



Aki lopásba keveredit vagy lop és rábizonytják azt meghurcolják önkormányzatnál bármekkora is a tétel azután kirugják és kitiltják!!


Aki csak gyanuba keveredik az csak az utsó kettőt kapja..



A legköcsögebb cég amihez eddig szerencsém volt, és válogatott tetvek melóznak ott kivéve a szerencsétlen egyszeri munkásokat mega bérmunkaerőt akiket ott húznak le ahol tudnak méga saját főnökeik is!!!

2009. nov. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én gyakorlaton vagyok egy tescoban...nah hogyis mondjam bőven elég!!! beszólogatnak, ugybánnak velünk mint a kutyákkal, lenéznek minket ésmég sorolhatnám.....a takarítókról neis bezséljünk....náluk jobban senki nemnéz le ott minket gyakszisokat.....mintha ők különb munkát végeznének mint mi.....ugyanazt csináljuk mint bármelyik ott dolgozó, demégsem vagyunk jók! erről ennyit.....alpári hely ezerrel :S
2010. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!