Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meki munkalehetőség? (lent...

Meki munkalehetőség? (lent részlet)

Figyelt kérdés
Tehát voltam a felvételi központban, ahol tesztet, űrlapot töltöttem ki és elbeszélgetés is volt. A hölgy mondta, hogy hívni fog. Felhívott, hogy üresedés miatt menjek el az egyik McDonald's-ba önéletrajzzal és keressem az étteremvezetőt. Az lenne a kérdésem, hogy az étteremvezetővel még interjú lesz és aztán dönt a sorsomról, vagy már biztosra vehetem, hogy felvettek és csak megbeszéljük, mikortól dolgozhatok? Még soha nem dolgoztam eddig tanulmányaim miatt és ezért kicsit feszült vagyok, nem tudom mire számítsak. Sokat jelentene, ha tapasztaltak írnának. Köszi előre is a választ.

2013. okt. 10. 15:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!