Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közalkalmazotti bér (táblá)...

Közalkalmazotti bér (táblá) val kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Ugye van ez a bértábla: [link]


Itt a szorzók mit jelentenek? Én nem találom sehol. Pl. ha diplomával rendelkező pályakezdő lennék egy hivatalnál, felsőfokú nyelvvizsgával, akkor a bér meghatározása,h működne?


2013. szept. 21. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Nem az a lenyeg, hogy van diplomad hanem milyen besorolasba vesznek fel!!!

Ertsuk mar meg hogy a diploma es nyelvvizsga onamgaban semmit se szamit es er!!

2013. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha olyan munkakörbe vesznek fel, ahová diploma szükséges, akkor abba a kategóriába kerülök és így értettem a kérdést. Illetve egyszer hallottam,h a szorzóknak van, aminél a nyelvvizsgát is figyelembe veszik. Ezennel pontosítottam. Ha mostmár tudsz válaszolni, akkor emgköszönöm. Ha nem akkor feleslegesen osztod az észt, tisztában vagyok azzal, amit mondtál,h ez a 2 dolog nem minden.
2013. szept. 21. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Latom nem vagy tisztaban meg mindig! A rendorsegen peldaul bertabla szerint vannak a fizetesek rengeteg munkakor betolteset diplomahoz kotik ugyanakkor mivel nem a munkavegzes kozben nincsra szukseg igy a minimumot kapjak! De ha ennyire felvilagosult vagy, hogy eszosztasnak veszed sajnalom!!
2013. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, nagyon sokat segített...
2013. szept. 21. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Nálam addig babráltak amíg a minimumot kaptam csak meg, először úgy volt, hogy diplomás munkakörbe vesznek fel, aztán mégis a C kategóriába raktak be, el se kérték a diplomám, de a tudásomra meg szükség van.

Nyelvpótlék a köztisztviselőknek jár, nem?

Már a takarítónőink is tudnak angolul mégse kapnak semmit, pedig hozzájuk is szoktak menni kérdezősködni.

2013. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!