Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunka van, amit...

Milyen diákmunka van, amit egy egyetemista lány hétvégén végezhet Budapesten? További infó alul?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok. Péntek-szombat-vasárnap érnék rá.

Nyelvismeret: angolul felsőfok (itthon vidéken a nyári munkám alatt napi szinten használom) nyelvvizsga van C1

német nyelvizsga: csak középfok van, 3 éve tettem le de azóta a németet is napi szinten használom de már kb felsőfokú szinten beszélek


Nehéz fizikai munka nem érdekelne. (könnyű fizikai még belefér)

Próbáltam: h & m -ben ruhák vállfázása, hajtogatás ilyesmi, na ezt nem csinálnám még egyszer ....


A másik gondom: hétközben nem érnék rá, nézegettem diákszövetkezetes oldalakat pl. mekinél vagy több hirdetésnél is úgy volt hogy heti kötelező 30-40 óra de ha csak hétvégén tudok menni akkor az úgy nem jön össze.


Mit ajánlanátok? Vagy melyik diákszövetkezetet? Többen is bentvagyok (fürgediák, melódiák, eudiákok)


e.ü. kiskönyvem van.


2013. aug. 28. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem valami büfédiplomád lesz akkor az egyetemed biztosan ápol cégekkel gyakornoki programokat.
2013. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, 6 + 1 félév a képzési idő a Bsc-hez

és a 7. félév a szakmai gyak

de én még csak a 3. félévemet fogom kezdeni, és inkább a nálam 1-2 évvel idősebbeket veszik fel gyakornoknak. Én még picit fiatal vagyok, ezért kérdeztem rá más melókra :)

2013. aug. 28. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!