Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Internetes munka! Van akinek...

Internetes munka! Van akinek bejött?

Figyelt kérdés
Csak olyan válaszát várom aki dolgozott már ténylegesen az interneten és látott belőle az életben pénzt. Én nem igazán hiszek ebben de sok mindent olvastam az interneten, ezért megkérdezem. Ha tényleg létezik normális lehetőség kipróbálnám. Privátban is szívesen fogadom.
2013. aug. 10. 22:53
 1/7 anonim válasza:
72%

Közeli ismerősöm Svájcban dolgozott ilyen internetes munkákat. Sajnos pontosan nem tudom mit csinált, de annyit mondott, hogy naponta nem kellett 4 óránál többet gép előtt ülnie (sőt, valamikor csak 1-2-t kellett) és havi 600 CHF-ot (kb 130.000 Ft-ot) kapott érte. Neki megérte, mivel egyedülálló, sokat ül gép előtt, bár volt főállása is, mondta, hogy csak az internetes munkából nem tudna megélni, még ha többet is dolgozna.


Remélem tudtam legalább egy kicsit segíteni.

2013. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem pár hónapja sikerült belevágni egy netes munkába.Viszont nemfogom elárulni,mert ha sokan elkezdik csinálni akkor már neméri meg.Igaz idő kérdése mikor jönnek rá.
2013. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
En kb 4 honap ota tolom a netes munkat, atlagosan havi 600k-t kerestem eddig vele.
2013. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
És van "internetes munka" végzettséged?
2013. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Én nem, de például a gyakorikérdéseken is kapnak pénzt a munkájukért a moderátorok.
2013. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Ugye két csoport van:

I.Alkalmazottként dolgozol, például:különféle ügyfélszolgálatos munkák

Itt nagyon minimális ember tud csak elhelyezkedni, de teljes mértékben megbízhatóak(ha van szerződés, stb)


II. Önállóan dolgozol, nincs fix fizetés, akár bukhatsz is, nincs semmire garancia.

Itt ugyebár amiket szerintem reálisan érdemes átgondolni: Hirdetések, forex, poker, vatera szerű dolgok


Én a II. csoportba tartozom, de ehhez is kell tudás. Mindenről vannak ingyenes anyagok a neten, több hónapnyi tanulmányozás, próbálgatás után sikerült annyi tudást szerzeni,hogy lehet belőle pénzt látni.

Illetve természetesen sokan megpróbálnak sok mindent, de mondjuk tízből egy aki komolyan veszi, és sikerrel is jár.


Szóval nagyon könnyen rámehet fél éved is mire rádöbbensz,hogy mondjuk semmi tehetséged nincs hozzá.

2013. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az internetes munka nagyon tág fogalom.

Pl. ha nyitsz egy webáruházat, és jók a termékeid, még meg is élhetsz belőle. Van aki Skype-on tanít nyelveket.


De ha olyan ígéreteket kapsz, hogy csatlakozz, és napi 1-2 órával huh milyen jól keresel, az átverés.

Nekem van egy munkanélküli barátnőm, állandóan ilyeneket küldözget nekem. Én konkrétan megmondtam neki, hogy 5 percet sem vagyok hajlandó rászánni. Fizetés ott van, ahol van munkaszerződés is, és ugyebár ezeken az oldalakon a regisztráció még nem számít munkaszerződésnek.

Csak ingyen dolgozol az ötlet kiagyalójának.

2013. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!