Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szorongó ember külföldön...

Szorongó ember külföldön megállja a helyét?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha meg 100x megkerdezed, akkor sem!


Feltetelezem, hogy "kulfold" alatt gazdagabb allamokra gondoltal. Gondolj csak bele, mennyi bevandorlo erkezik oda mindenfelol, altalaban a legtalpraesettebbek jutnak ki, ezekkel kell neked versenyezned. Ha (feltehetoen) mar itthon is szorongsz, akkor idegen, stresszesebb kornyezetben csak jobban fogsz szorongani, sehol sem fogsz tudni jo benyomast kelteni.

2013. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dolgoztam külföldön,szorongó ember vagyok,volt pár kellemetlen szitum,de megálltam a helyem.
2013. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyesnek igaza van annyiban.ha làtszik,h szorongsz,akkor nehéz. Nekem ez belsõ bizonytalanság,engem mindenki magabiztos,erõs szemêlyiségnek tart.
2013. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, de meg a talpraesett se jar olyan jol mindig mint a pofatlan.

Ok, egesz jo penzt hoztam haza de azert az semmi ahhoz kepest hogy a szomaliai kis kva par honap alatt onkormanyzati lakast szerzett London belvarosaban amiert alig fizet valamit...

Nah az ilyenekkel vedd fel a versenyt.

Ha lakast berelsz az elviszi egy rakat penzed...

Ez a rongy aki elotte sztem csapvizet is havonta ha lathatott szerzett maganak egy sajat lakast...


Egy atlagembernek ez elerhetetlen honapok alatt az tuti.

London belvarosaban meg vegkepp...

Foleg egyedul.

Osszetarto csaladdal megoldhato amugy.

De egyedul nem... kivetel ha olyan pofatlan vagy mint az a kiscsaj volt.

De komolyan fontolgatom hogy en is megcsinalom. Hat rohadt elet mar hogy egy fel szobat tudnek kivenni es nem is a belvarosban...

2013. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!