Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha lerágott körömmel megyek...

Ha lerágott körömmel megyek állásinterjúra, az miért bukó? Aki meg cigizik, annak meg elnézik?

Figyelt kérdés

Én igy vezetem le a stresszt. De legalább nem cigizek. Nem megy el vele napi x perc, meg x forint.


Ellenben rögtön rámfogják, hogy pszichopata vagyok, mert rágom. A cigisre meg nem sütik rá, hogy szenvedélybeteg, ami egy csomo más negativ dolgot is feltételez??


2013. júl. 14. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ne aggódj, a cigizés is kizáró ok lehet.
2013. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Mert igénytelenség.
2013. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Talán mert aki cigizik, azon nem látni hogy cigizik.

Legfeljebb a kérdésre hogy "ön dohányzik?" igennel vagy nemmel válaszol. Sok helyen már kizáró ok (bár nem mondogatják) a dohányzás is. Sőt vannak olyan állásajánlatok ahol ki is kötik, hogy csakis nem dohányzók jelentkezzenek.

Viszont a lerágott köröm tényleg csúnya látvány, és bizony nem egy jó jellemet takar. Jó magam sem értem hogy egy felnőtt ember hogy képes egészen tövig lerágni a körmét. 2 okból sem. 1. csúnya a köröm 2. elég ronda látvány ha valaki éppen a körmét rágja.. Majd azzal fog kezet másokkal vagy fog meg valamit.. Látványnak igencsak visszataszító.

Csak megjegyzem ha valaki stresszes az kezeltesse magát vagy keressen nyugodt hobbit..

2013. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Nekem vannak alkalmazottjaim, de jó magam sem vennék fel soha olyan embert aki rágja a körmét.

Cukrászatban ez rossz döntés lenne. Nálam bizony kizáró ok a rágott köröm..

2013. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy nem vagy pszichopata? Simán lehetsz.


Másrészt, dohányzásról is le tudnak szokni emberek, de minimum azt meg tudják tenni, hogy állásinterjú kozben nem nyomják, még ha jól is esne, vagy nem dugnak cigit a s.ggükbe, hogy látsszon.


Rágjál fát, mint a hódok.

2013. júl. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Mert undorodnak a kezedtől, vagyis tőled, igénytelennek tartanak. Te felvennél olyat, akitől undorodsz?


Nem vagyok oda a műkörömért, de neked nem rossz döntés, amíg állást keresel, már ha lány vagy.


Stresszt levezeni meg sporttal célszerű, nem rágcsálással. Egészséges, jól nézel ki tőle, és oldja a stresszt.

2013. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!