Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hányan dolgozhatnak külföldön,...

Hányan dolgozhatnak külföldön, szerinted?

Figyelt kérdés
Olyat olvastam, hogy 350ezren, de szerintem ennél jóval többen. Te is érzel valamiféle haragot (nem ez a jó szó rá, de fáradt vagyok) az országot elhagyók iránt?
2013. júl. 13. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

En 600ezret olvastam decemberben es nem hinnem, hogy a az elmult idoszak barmifele okot is adott volna arra hogy valaki ne menjen ki vagy visszajojjon a valakik szamara a lehetosegek orszagaba.... Azota csak roszabb lett es meg mindig jon a feketeleves! Maximalissan megtudom erteni aki kint van en csak azert vagyok meg M.o. mert 6km van a hatar es igy egyszerubb mint kint elni :)))

Haragot miert is kellene masok irant erezni??? Inkabb ok csinaljak jol mert nem picsognak, hogy miylen szar az eletuk hanem tesznek ellene hogy jobb legyen.

2013. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Például itt fél millióra becsülték.

Most kb. egy hete megvizsgáltak 9000háztartást, és ebből becsültek egy 300 ezer körülit.


A külföldön élők százmilliárdokat pumpálnak így is a magyar gazdaságba, szóval nem érzek haragot. Rengeteg pénzt küldenek haza, vagy hoznak haza néhány év után. Évente állítólag,átlagosan 400-500 milliárd ft.

Ami fejenként nagy összegnek tűnik.

2013. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ÉN kb. fél millióra tippelném.


Nem érzek haragot, miért éreznék? Mindenki ott és úgy boldogul, ahogy tud. Az, hogy valaki magyarországon született nem kötelezi arra, hogy itt is éljen és dolgozzon.

2013. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!