Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a legjobb pálya annak, aki...

Mi a legjobb pálya annak, aki semmiből sem jó igazán?

Figyelt kérdés

Sok minden érdekel, de ezek közül sem vagyok kiemelkedően jó semmiből. Matekból világ életemben 2-es voltam, logikám egyáltalán nincs az efféle dolgokhoz. Angolból van középfokúm, de mióta megcsináltam a nyelvvizsgát, nagyon sokat felejtettem és nem is igazán szerettem foglalkozni vele. Németet csak 2 évig tanultam és nem jutottam messzire vele, de azt nem is volt képes megérteni az agyam hosszútávon. Nem tudok évszámokat magolni sem, még ha érdekel is a töri. A programozás meg az informatika nem igazán érdekel. Már pedig ezeken kívül szerintem nem sok terület van, amivel meg lehetne élni bárhogyan is Magyarországon. Mit tanácsoltok?


21/L


2013. júl. 4. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a tested..? :)
2013. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Mi a legjobb pálya annak, aki semmiből sem jó igazán?"


A legjobb az,amit szeretsz.

2013. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor azon kell gondolkodni, hogy milyen olyan képességeid vannak ami nem a tanulással mérhető:

- jól kommunikálsz-e emberekkel, könnyen szót értesz velük

- kézügyességed milyen, azon belül is mit szeretsz csinálni

- mennyire vagy te magad dekoratív

- a hobbijaid, érdeklődési köröd közt van-e olyan dolog amit akár szakmádnak is szívesen tudnál


Konkrétabban segíteni sajnos nem tudok. Tényleg csak ezt tudom tanácsolni, hogy vizsgáld meg magad,amennyire tudod, reálisan és aszerint dönts

2013. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem létezik, hogy ne legyen benned több annál mint amit leírtál.

Nem ismerlek, de úgy érzem mint ha nagyon alacson lenne az önbizalmad. Ez sokkal fontosabb dolog, mint az eddigi eredményeid.

Átmenetileg szinte bármi jó, de hosszútávon nagyon megsínyli az ember ha nem olyannal foglalkozik amit szeret.

2013. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!