Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten érettségivel...

Budapesten érettségivel mennyi idő alatt lehet munkát kapni?

Figyelt kérdés
Bejelentett munka, ami fizet annyit, hogy ki tudjak fizetni egy albérletet és valahogy megéljek belőle. Sajnos munkavállalás szempontjából nagyon rossz helyen élek (Alföld) és el akarok költözni.
2009. okt. 10. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy évek alatt sem... Budapesten sem fenékig tejfel az élet. Ha lakás bérelsz, az 50+rezsinél kezdődik. Érettségivel állás, hát, ha van ismeretséged, van esélyed is. Függ attól, mennyire vagy talpraesett. Esetleg, ha más ismerősökkel közösen bérelsz egy lakást, azzal is tudsz spórolni, de az ritkán sül el jól. Mindenképp előbb állást keress és csak, ha biztos, akkor költözz! Ajánlom a jobmonitort a neten, meg más álláskereső oldalakat is, ahol be lehet állítani a végzettségeket is, meg a szakmai tapasztalatot is, és akkor nem kétmillió hirdetést kell átnézned. Szurkolok neked! (Egy másik alföldi)
2009. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is az Alföldről jöttem. Hát mit mondjak, nem volt könnyű!

Milyen munkára gondolsz? Van-e itt ismerősöd?

2009. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pesten van néhány ismerős, fősuliról, meg vannak ott rokonaim is(de őket nem akarom ,,megszállni"). Mindenki Pestre ment diploma után. Nekem még nyelvvizsga hiányzik a diplomához, de mivel tanári diplomám lesz, ami használhatatlan, így jó lenne bármilyen olyan munka,amiből meg tudok élni, tehát egy albérletet ki tudok fizetni, és még enni is tudok...nem kell nekem semmi luxus, csak szeretnék már végre dolgozni, mert itt az Alföld dél-keleti részén nincs semmi lehetőség. (meg persze ezerrel azon vagyok,hogy legyen nyelvvizsgám és végre ezzel letudjam a diploma követelményét)
2009. okt. 24. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2009. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lány (23)
2009. okt. 25. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!