Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznátok egy gyárban...

Dolgoznátok egy gyárban betanított munkásként?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 21:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én úgy dolgozom, és szeretem csinálni.

Még ha nincs is diplomám, de bizonyos kézségeket, így is elsajátithatok, és még egypár angol szót is összeszedtem.

2010. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Ahogy az első válaszoló is mondta dolgozzon aki megalapította!


Bár néha egy kis kiruccanás az irodából jót tenne de még ha többet fizetnének sem robotolnék ott.Elégedett vagyok az állásommal igaz sokat küzdöttem és harcoltam érte és a diplomámért is de megérte.

2010. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem 10 percig tartott a pályafutásom! De az is szörnyű volt, élelmiszer gyárba fejeden, arcodon zacskó levegőt nem kapsz, 8 órás monoton munka. Irigyelésre méltóak akik tudják csinálni.
2011. jan. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, dolgoznék. Később ott is van biztosan szakosodási és egyéb helyezkedési lehetőség. Na meg, ha nincs nagyon másik lehetőség a környéken, akkor mindenképpen.
2018. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!