Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt még rajtam kivül aki...

Van itt még rajtam kivül aki külföldbe gondolkozik, munka vállalás szempontjából? 22/F

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen,én tuti.


25Ffi

2013. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
detto 21/f
2013. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dupla detto, 26F.
2013. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Össze kéne fogni többen, és szerencsét próbálni! Tudom elég abszurd igy ezen az oldalon ezt megvalósitani, de egy próbát gondoltam megér az ötlet maximum nem lesz belőle semmi.
2013. jún. 11. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Én is gondolkodtam már ilyenen, hogy hasonlót kiírok ide, hidd el nem vagy egyedül. Nálam az a probléma, hogy nem igazán vágom egyik nyelvet se,most tanulom az angolt elég erősen, de pl én nem igazán akarok oda menni. Bár attól függetlenül vonzó hely. Persze mivel már lassan éhen halok, lehet inkább külföld.. :)
2013. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Énis igy vagyok a nyelv-el sajnos hogy nem az erősségem pedig angolból érettségiztem, de mára sokat felejtettem igy most ismételgetek. Viszont rájöttem hogy ha új és egy jobb életet akarok kezdeni, nekem is csak a külföld jöhet szóba.
2013. jún. 11. 17:54
 7/11 A kérdező kommentje:
Akár itt a szomszédos országokban mint pl Ausztirában is meglehetne próbálni.
2013. jún. 11. 17:55
 8/11 anonim ***** válasza:
tetszene egy ilyen közös projekt:DD csak ezt összeszervezni...mindenkinek rá kéne gyúrnia a nyelvre(nekem biztosan:D, úgy vagyok vele mint a kérdező), aztán mindenkinek a kezdőtőke, nekem pl. még van egy év a szakmámból stbstb. de nyilván jobb lenne többen nekivágni mint egyedül
2013. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is Ausztriára gondoltam attól függetlenül, hogy nem szeretem a német nyelvet. Közelebb van, könnyebb lenne a hazalátogatás.
2013. jún. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig hozzá szólásokat. Valakinek valami konkrét ötlet?:)
2013. jún. 12. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!