Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lasztra-Cargo Kft-ről mit...

Lasztra-Cargo Kft-ről mit lehet tudni? Mennyire megbízható, korrekt cég? Tőkeerős? Mennyit vannak kint a sofőrök és mennyit itthon? Várom a tapasztalatokat!

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 00:32
 1/5 anonim válasza:
100%
A Lasztrát ismerem,mert dolgoztam náluk,igenis tőkeerős cég, mert a rengeteg gépkocsivezetőnek akiknek eddig nem fizették ki a fizetést,az mind bent maradt a cég cassájába,ettől tőkeerős. Ettől korrekt a cég.A sofőrök addig maradnak kint ameddig akarják,de ha haza szeretnének jönni,nem ugy van , ahogy a sofőrök akarják.Ez az én tapasztalatom,de ha hihetetlen akkor megkell kérdezni olyan sofőrt aki már eljött tőlük,én már eljöttem tőlük.
2013. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 famili válasza:
Én is dolgoztam ennél a cégnél ! km-ben fizet , ami törvénytelen !Mindent levon ami csak létezik. Az ott dolgozott kollégáknak össze kéne fogni és közösen feljelenteni !
2014. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 noezmeg válasza:
Barátom év elején kezdet náluk élső alkalomra minden ok volt. Most volt olyan, hogy a gépet kinti parkolóban adta oda neki a garázsmester esőben sötétben. Volt egy defektje és nem volt emelő a kocsin, szerviz és a főnöke fenyegetőzik hogy levonják. Másik Luxiba ment németen keresztül ami rövidebb 30km el, nem belgiumon keresztül ami hosszabb. Kiszámolta a matrica árat ha levonják az 1500ft a hosszabb út meg fogyasztással 6- 8000ft. Hirtelen ennyit sikerült. Majd írok még milyen levonásokat talál ki a cég. Ja amikor átvette nem volt benne állófűtés egy hétig szívott amíg szakszervizbe vitte és megtákolták kint, gondolom ez a baja a főnöknek, hogy nem fagyoskodott mint az előtte a kolléga aki egy hónapot fagyoskodott. Nem merte elvinni a szervizbe inkább fagyoskodott. Van számla ami bizonyitja hogy ezek megtörténtek és nem lejáratás.
2014. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én voltam az érintett sofőr,és való igaz ami megtörtént.Volt egy apró sérülés az autón,amit én okoztam,és utána jártam egy DAF szervizben.A repedt alkatrést 6800ft +áfa,ás javitási dij.A javitást elvégezték a telephelyen,számlát nem tudtak mutatani sem a javitásról sem a biytositásról.Leszámolásomkor nem kaptam meg a fizetésem,ami egy fél havi volt.Kivánom nekik hogy költsék gyógyszerre,havonta!
2014. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 famili válasza:
Most M-Transit Kft néven futnak, így keresnek gk vezetőt!Én is ott dolgoztam és nem fizettek ki. Nem ajánlom senkinek az a megpróbáltatást ami ott volt a munkám alatt. Perelni kell a céget mert megnyered a munkaügyi bíróságon, csak írj és keress ott dolgozókat akik tanúként elmennek.Érdemes egy-egy céget megnézni a céginfóban, mert ha van valami APEH, vagy bármi követelés a cég ellen végrehajtás, akkor az ott szerepel.Ha pedig ott sok ilyen van, akkor valami készül a cégnél. Pl: kimentés egy másik cégbe.
2014. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!